účinné odstranění plísně

Zvířata jsou lepší než lidi

Už nějaký ten pátek máme farmu, na které máme spoustu zvířátek. Kdysi to byl můj sen. Zvířata zbožňuji odjakživa, a i proto jsem se jako malá stala vegetariánkou. Dnes už nekonzumuji ani žádné další živočišné produkty, přestože sama chovám několik desítek zvířat. Mám je jen proto, že chci, aby žila. Což spousta dnešních konzumně a utilitárně založených lidí naprosto nechápe. Ale nevadí, takoví lidé tu nemají ani co pohledávat. Farma má však spoustu věcí a záležitostí, o které je třeba se starat. Není to jednoduchý úděl. Ale já jsem si to sama vybrala, tak mi to nevadí. účinné odstranění plísně

Nedávno se však na mém skromném malém domečku začala dělat uvnitř plíseň, což je obří problém. Občas u mě přespávají návštěvníci anebo i dočasně nějaká zvířata. Většinou slabší jedinci a mláďata. Takže plíseň by škodila všem. Chtěla jsem se jí nadobro zbavit. A tak jsem vyhledala specializovanou společnost, která se zaměřuje na účinné odstranění plísně. A našla jsem ji. Ta, když jsem jí popsala problém, mi ovšem řekla, že problém bude nejspíše ve špatné fasádě a chtělo by ji tak také komplet nahodit novou. Nuže dohodli jsme se na ceně a na termínu. A už nastal den, kdy přijeli udělat zakázku.

účinné odstranění plísněco dělat s poškozenou fasádou

Společnost…

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. fasády čistí speciální technikou, za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Podle pracovníků to jde na bílých fasádách dokonce ještě mnohem lépe vidět, což byl případ i té mé. Teď už ale k samotným etapám čištění. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomoci tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

co dělat se znečištěnou fasádoučerná plíseň na fasádě

Navíc společnost nabízí…

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat, a oni půjdou svoji práci napravit. To se mi dost zamlouvalo. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. S celkově odvedenou prací jsem byla velmi spokojena. Společnost má polo přátelský a polo profesionální přístup. Takže mají i dobrou vizitku. Za mě rozhodně doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *