Bratislava koberce, čistenie

Komu zveriť čistenie kobercov v Bratislave, Koberce, sedačky tepovanie

Vlastním v Bratislave penzión a upratovanie zverujem do rúk upratovačkám. Koberce sú v budove takmer všade, a keď sa aj denne vysáva, roky sa na vzhľade kobercov podpísali dosť výrazne. Bolo mi jasné, že ich treba poriadne vyčistiť, a tak som na webe začala intenzívne hľadať firmu, ktorá by mi s tým naozaj pomohla. Bratislava koberce, čistenie

Z rôznych stránok som sa dozvedela, že jestvuje viacero druhov čistenia a rôzne metódy. Samozrejme, že pre svoj penzión som chcela len tú najlepšiu a najúčinnejšiu. Do mínusu rýchlo zamierilo parné a extrakčné čistenie. Iste, boli lacnejšie, ale stopercentné tiež nie, pričom výsledky často nepresvedčia. Nebolo o čom. Vybrala som si preto firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Bratislava koberce, čistenie, ktorá sa venuje strojovej metóde čistenie. Je o kúsok drahšia ako iné spôsoby čistenia kobercov, ale takmer všetky recenzie ju označovali ako perfektnú.

ako vyčistiť koberecčím vyčistiť koberecako odstrániť škvrny na koberci

Spojila som sa…

Spojila som sa s centrálou a dohodla si termín. Vyhoveli mi obratom. Vedeli, že budú musieť poslať viac ľudí, keďže penzión nie je garsónka. S úderom dohodnutej hodiny stála partia pred vchodom. Najprv si prezreli všetky priestory, potom si prácu rozdelili a bez dlhých rečí začali. Pri strojovom čistení je dôležitý začiatok, teda na plochu koberca naniesť chemický roztok. Jeho pôsobením sa koberec dezinfikuje, a zároveň zbaví alergénov a baktérií. Musí sa tiež nechať istý čas pôsobiť, inak by sa čistiaci efekt nedostavil.

Po niekoľkých minútach začali pracovníci koberce kartáčovať kotúčovým strojom. Má naozaj vysoký šampónovací kartáč, ktorý umožňuje vyčistiť aj koberce s vysokým vlasom. Strojom prechádzali po celej ploche, naozaj poctivo, z miesta na miesto. Za strojom sa zjavovala pena, ktorá očividne na seba viazala všetky nečistoty. Keď skončili s kartáčovaním, zapli vysokovýkonný turbo vysávač a odsali z plochy všetku tú penu aj s nazbieranou špinou. Vysávač má zrejme sily za troch, lebo na omak ostal koberec takmer celkom suchý.

starostlivosť o svetlý koberec      údržba koberce      lacné čistenie kobercov

Viem, čo je tvrdá a kvalitná práca…

Viem, čo je tvrdá a kvalitná práca, a tak si nemôžem vynachváliť prístup firmy k ich úlohám. Pracovali poctivo, nerozptyľovali sa a navyše sa chovali slušne. Ak poviem, že tá voľba bola zásah do čierneho, nemaľujem nič na ružovo. Spoločnosť A SERVIS vyčistila moje koberce dokonale. Dnes vyzerajú lepšie ako kedykoľvek inokedy. Kartáčovanie ich krásne prevzdušnilo a vlasy sa vyrovnali. Dokonca aj posmutnelé farby ožili a vrátil sa im stratený lesk.

Touto cestou sa chcem firme A SERVIS srdečne poďakovať a sľúbiť, že naisto využijem ich služby vždy, keď ich budem potrebovať. A ešte niečo: malé doporučenie pre tých váhavejších. Ak potrebujete váš koberec naozaj kvalitne vyčistiť, lepšiu voľbu nemáte. Bratislava koberce, čistenie

ľahké čistenie kobercovnajlacnejšie čistenie kobercovrýchle čistenie kobercov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *