Zoufáte si nad špínou na vašem koberci? Spolehněte se na čištění kotoučovým strojem

Jsem moc ráda, že naše děti patří zrovna k těm kreativním, které si hrozně rády něco malují a vyrábí a jejich svět se netočí jen kolem počítačů a telefonů. Ale jednou se jejich kreativní činnost vymkla kontrole. Malovaly si zrovna obrázky na sklo a jeden hotový, ale ne zaschlý obrázek jim spadl na zem. A ten se obtiskl na koberec. A v ten moment jsem si myslela, že to je pro koberec definitivní konec. Přece jen s barvou na sklo není žádná sranda, když po zaschnutí má úplně jinou konzistenci.  Drhla jsem to, čím jsem chtěla, ale ať jsem dělala cokoli, měla jsem pocit, že je to pořád horší a horší.

Snažila jsem se to udržovat mokré, aby ta barva nezaschla a já měla jistotu, že to půjde třeba ještě nějak vyčistit. Mou poslední nadějí bylo obrátit se na úklidovou firmu. Snažila jsem se na internetu najít někoho, kdo by měl dobré reference, abych měla jistotu, že to opravdu půjde vyčistit, protože ten koberec byl zrovna docela drahý, malovaný s dětskými motivy. A nakonec jsem si vybrala firmu Čištění Praha 10, koberce a po této zkušenosti musím tuto firmu vřele doporučit.

Koberec…

Koberec vypadal přesně tak, jak jsme ho tehdy pořizovali. Použili metodu kotoučového strojového čištění. Takže na kobercích nezůstaly žádné fleky. Velmi sem ocenila i přívětivost zaměstnanců. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a slušní a k věcem v dětském pokoji byli velmi opatrní a nábytek. Který musel jít pryč, si sami odtahali. Což jsem ocenila. Protože kdybych se s tím měla tahat já, asi bych to nezvládla.

Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže pokud hledáte firmu na čištění koberců, tak u úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. jste určitě na správné adrese. Jen musíte počítat s tím, že jsou dražší. Ale potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, se tomu moc nedivím, protože odvádějí opravdu skvělou práci.

Navíc…

Navíc to čištění koberců je i fyzicky náročné, tahat ten těžký kotoučový stroj určitě vydá za dvě hodiny strávené v posilovně. Takže člověk nemůže očekávat, že to bude nejlevnější. Firma dále realizuje i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti.

A to i proto, že všechno služby realizují nejen po celé České republice. Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. My se na ně určitě neobrátili naposledy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *