Čištění Praha 9, koberce

Zbavte se roztočů a alergenů. Dezinfekce, hloubkové čištění do struktury: Koberce Praha 9

Já i manžel…

Já i manžel jsme hodně pracovně vytížení, takže čas, který nám zbývá, se snažíme věnovat našim dětem. A domácnost zanedbáváme. Ne, že bychom doma měli vyloženě bordel a špínu, ale rozhodně asi neumýváme okna tak často, nebo kupříkladu často nečistíme koberce. A nedávno jsme usoudili, že by naše koberce už opravdu potřebovaly vyčistit. Ale taky jsme věděli, že my dva se o to určitě nepostaráme. A to nejenom z časových důvodů, ale taky nám bylo jasné, že to bude velmi náročné, spíš až nemožní. Nakonec jsme se rozhodli, že zainventujeme a necháme si je pravidelně čistit od úklidové firmy. A rozhodli jsme se pro strojovou metodu čištění od úklidové firmy Čištění Praha 9, koberce. Strojové čištění koberců je totiž prý jednou z nejlepších způsobů čištění koberce, lidi na internetu to opravdu vychvalovali a psali, že je to prý i šetrné, takže jsme se na ně obrátili.

 

Strojová metoda…

Strojová metoda je sice finančně náročnější než ta extrakční, ale zase na tu extrakční hodně lidí nadávalo, tak jsme si řekli, že zvolíme dražší, ale spolehlivější variantu. A jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně je prozářilo. Vážně vypadalo skoro jako nové. A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, tak když nám zase něco skončí na koberci, není to taková hrůza. Ale samozřejmě to nikdy není tak dokonalé jako od nich. Tuto firmu opravdu můžu doporučit. Odvádí opravdu dobrou práci a my jim nemáme co vytknout. Jejich zaměstnanci byli velmi milí a ochotní a profesionální a na ostatní věci v bytě byli opatrní.

 

Neměli…

Neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně, takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit, protože se jedná o skutečné profesionály, kteří vám vyjdou ve všem vstříc a jednají s vámi slušně a narovinu. Takže vám pak ani není líto investovat těch peněz a ve výsledku to není ani taková pálka, protože koberce vydrž čistě opravdu dlouho. Za sebe je mohu jedině všem případným zájemcům a jakékoliv úklidové služby jedině doporučit, protože s nimi spolupracujeme už delší dobu a máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Někoho možná zaskočí cena, ale věřte mi, koberce i okna vydrží čisté tak dlouho, že se vám to ve výsledku vyplatí i finančně, jen je potřeba se na to podívat ze širšího úhlu a nenechat se odradit. My se na tuto firmu už obracíme pravidelně a rozhodně bychom neměnili. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *