Podlahy čištění, Hradec Králové

Zázraky se dějí. A proto lze vyčistit jakoukoli, pokud znáte ty správné metody

V našem domě se měla konat velká oslava narozenin mojí dcery, která právě slavila třicet let. A protože její dům je menší než ten náš, navrhli jsme jí, aby se vše konalo u nás. Byla ráda, že jsme jí to nabídli. Ale ovšem po oslavě toho uklízení bylo opravdu hodně. Sice se mi s jejím manželem snažili pomoci, jak to jen šlo, ale s podlahami jsme si nikdo neporadili. A tak jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu Podlahy čištění, Hradec Králové.

K úspěšnému strojovému čištění podlah tato firma používá kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupuje následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve jejich zaměstnanci kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracují se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály. Ty vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

Jakmile…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný. Takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy.

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Na podlahu nám dali pololesklý vosk. Museli jej na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používají kvalitní německý pololesklý vosk. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností.

Mezi…

Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracují se s nimi dlouhodobě a i my jsme s ním velice spokojeni. Naše podlaha je nádherná, vypadá jako nová. Od té doby si podlahu od této firmy necháváme čistit pravidelně, protože tak neustále vypadá nádherně.

A ten protiskluz je pro nás také velice důležitý, zvlášť když nám po domě pobíhají vnoučata. Takže pokud hledáte někoho opravdu dobrého na čištění podlah, doporučuji vám tuto firmu. Jediné, před čím musím varovat, je cena jejich služeb. Je o něco dražší, ale není to zase taková velká suma, aby si čištění nemohl dovolit každý, kdo ji skutečně potřebuje.A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *