profesionální voskování podlah

I vaše podlaha si zaslouží jen to nejlepší

V tomto našem dalším článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění podlah, protože po něm začíná být čím dál větší poptávka. Tak aby zákazníci věděli, jak naše čištění podlah realizujeme. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřuje na strojové čištění podlah a profesionální voskování podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

kartáčování podlahyaby podlaha vydržela dlouho jako novázašlá podlaha a co s ní

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, tzv. fluatačním nátěrem. Díky voskování podlaha nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji.

kotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementučištění podlah od vápna

Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk…profesionální voskování podlah

Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou.

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlah v určitých pavilonech v jedné zoologické zahradě, kde si s tím už nevěděli rady. Na jednu stranu se není moc čemu divit, protože udržovat podlahy v opravdu dobrém stavu v takovém prostředí je něco opravdu těžkého. Tak se pro tentokrát rozhodli využít našich služeb. A my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci.

hloubkové čištění podlahkartáčování podlahjak obnovit podlahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *