Čištění koberců Praha 1

Zašlapaný koberec? Renovace kobercového vlákna. Strojové čištění a tepování sedaček Praha  

Konečně trochu vysvitlo sluníčko! Po těch mrazech už jsem se na něho už hoooodně moc těšila. Sluníčko mě nabíjí tou správnou energií k práci i do života. Když je venku sluníčko, tak se mi najednou chce všechno. A tak jsem se rozhodla uklidit balkon, abych si tam mohla zase dát zahradní nábytek a pěkně si tam pobýt. Na balkoně vždycky pěstuju rajčátka bylinky a tak je to takový můj malý kousíček přírody ve městě. Jenomže přes zimu se na balkoně udělala pěkná špína a to jsem si moc neuvědomila, takže když jsem balkon uklízela našlapala jsem si ten prach a nečistoty na koberec.

Až když bylo hotovo, tak jsem viděla tu spoušť. Prvně jsem se snažila koberec vydrhnout sama. Ale nefungovalo to. Všechna špína se jenom rozetřela po koberci, takže tam byl jeden velký flek. Slyšela jsem do kamarádek, že mají nějaké ty vodní vysavače, a tak jsem se po nich začala pídit na internetu. Když jsem byla v tom narazila jsem na profesionální firmy. Ty Vám vyčistí koberec bez práce. Řekla jsem si, že jdu do toho. Protože já už měla dost práce s balkonem. A nějakou profesionální firmu by si náš koberec opravdu zasloužil.

Hodně…

Hodně dobrých recenzí měla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. A tak jsem se na ně obrátila. Domluvila se s nimi, že přijedou a koberec dají do pořádku. Se zaměstnanci A SERVISU, jsem se dohodli na podrobnostech vcelku rychle a bezproblémově. Už po telefonu mě obeznámili s metodou, kterou používají. A také mne ubezpečili, že se vyhýbají extrakční metodě čištění. Koberec čistí metodou kotoučového strojového čištění. A to tak, aby na koberci nebylo vůbec nic poznat. Stopy po tom, že došlo k nějaké nehodě s jídlem, zvířaty nebo čímkoliv jiným jsou prý ty tam.

Myslím, že je to přesně to, co potřebuju. Na rozdíl od extrakční metody se chemikálie totiž dostanou až do samotné hloubky koberce. A tak koberec nedopadne jak po mém zásahu. Naopak bude čistý v samotné hloubce a struktuře koberce. Jsem velice ráda, že jsem si firmu objednala, protože výsledek stál za to.

Sama…

Sama bych koberec takto určitě nevyčistila. I kdybych stroj někde sehnala a půjčila. Což nepředpokládám. Nedokázala bych s ním manipulovat, protože váží minimálně 50 kilo. Takže práce s ním je i docela posilovna. Jedná se tedy o velmi fyzicky náročnou práci. A SERVISÁCI opravdu odvedli skvělou práci. Na koberci nebylo vůbec poznat, že už ho nějakou dobu používáme. A to, že tam ještě před pár hodinami byly nějaké zašlapané skvrny už vůbec ne. Ocenila jsem taky to, že z koberce odstranili i všechny bakterie a alergeny.

Co mě, jako ženu potěšilo, byl také hezký bonus v podobě krásné vůně. Tu zanechala kosmetika v hloubce koberce. Čištění koberců Praha 1, rozhodně doporučuju dál. Pokud hledáte někoho, s kým je jednoduchá a snadná domluva a kdo odvádí nadstandardní práci. Tato firma je jednoznačnou volbou.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *