Likvidátor plesní

Rýchly zásah proti plesniam – pomôže A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čistenie plesní Trebišov

Rodičia sa rozviedli po 25 rokoch manželstva. Bolo to na mamin popud, mala pocit, že len robí otcovi matku a slúžku v jednom, keď sme sa ségrou odsťahovali z ich domu, myslela si, že sa niečo zmení, ale keď videla, ako sa otec za tie roky naučil stopercentne spoliehať len na ňu a nebol schopný čokoľvek urobiť sám, prestalo jej to baviť. Likvidátor plesní

dôležitosť vetranieplesňové spóry sú zdraviu nebezpečné

Mamu rozvod povzbudil…

Mamu rozvod povzbudil, začala si konečne užívať život, ale otec bol z toho dosť zlý. Bol v prvých mesiacoch ako malé dieťa, ktoré sa o seba nevie postarať. Striedali sme sa u neho sa ségrou a pomáhali mu s varením, praním a podobnými vecami, ale bolo nám jasné, že ho musíme nechať, aby sa toto všetko naučil sám, inak sa nikdy nebude schopný osamostatniť a stále bude spoliehať na našu pomoc.

Asi dva mesiace sme ho potom nechali doma samého, ​​len sme si s ním volali a schádzali sa s ním mimo domova. Keď som ho potom po dvoch mesiacoch navštívila, bola som príjemne prekvapená. Začal zvládať jednoduché domáce práce, pral si a bol si schopný aj niečo uvariť. Potom som ale vošla do jeho spálne a bola som v šoku. Páchlo to tam, ako keby už mesiac nevetrali, bolo tam vlhko, v rohoch a na stenách tmavla pleseň, a dokonca mal plesnivý matrac.

Zavolala som ihneď…

Zavolala som ihneď špecializovanú firmu Likvidátor plesní, ktorá má znalosti a schopnosti Ako odstrániť pleseň. Technici odporučili, nech matrac vyhodíme, pretože z takého povrchu by pleseň dostali preč len ťažko. Potom otcovi vysvetlili, že ani svoju spálňu nesmie zanedbávať, je potrebné v nej vetrať, vykurovať s odpratávať prach rovnako ako v ostatných miestnostiach.

Ďalej už len odstránili plesne, dezinfekciou ošetrili stenu a ochránili ju protiplesňovým LSG náterom. Keď si otec nevie sám poradiť, tak ho pred plesňami chráni aspoň náter A SERVISU LIPKA, s.r.o. a my sme v pokoji. Azda si už dá na toto pozor. Likvidátor plesní

ako udržiavať dom bez plesnízásady správné péče o dům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *