čištění podlah

Díky zakonzervované podlaze voskem bude vaše podlaha pořád v perfektním stavu

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro podlahu, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale čištění podlah opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. Takže jsou to zbytečně vyhozené peníze a ztráta času. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Já s kamarádkou realizujeme keramický kroužek, kam děti chodí třeba místo školní družiny. A děti samozřejmě od hlíny zašpiní mnohdy nejenom sebe, ale i spoustu ostatních věcí. Třeba podlahu. A už se nám ji opravdu nepodařilo udržet čistou podle našich představ.

Takže…

Takže bylo potřeba se o to postarat a s tím nám pomohla právě tato firma. Skvěle podlahu vyčistila a ještě poté nanesla i fluataci, neboli vosk. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Takže nejenom že naše podlaha bude vyčištěná a pořádku, takže když se po ní děti budou válet, není to taková katastrofa, ale také jim to nebude klouzat a bude to celkově bezpečnější. Opravdu tuto firmu musím vyzdvihnout. Domluva s nimi byla perfektní, vše proběhlo tak jak mělo, byli velice ochotní a vůbec všechno, takže mě nenapadá vůbec nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Opravdu jsem s nimi spokojená v každém ohledu. Služby nabízejí i za přijatelné ceny, které vám není líto investovat. Až budeme opět něco potřebovat z našich úklidových služeb, určitě znovu kontaktujeme tuto firmu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *