mytí průmyslových podlah

Díky zakonzervované podlaze bude potom hračka ji udržovat neustále čistou. Mytí průmyslových podlah

Ať už se rozhodnete pro koberce nebo pro plovoučku, je nutné o ni pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte jí i nečistot a bakterií. A i to je velice důležité. Ale vyčistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože obyčejný mop a přípravky z drogerie na tu práci opravdu nestačí. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí jedna úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta má velké zkušenosti v oblasti mytí průmyslových podlah. A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Pracuji v rehabilitačním centru…

Pracuji v rehabilitačním centru a už dlouho se nám stav našich podlah nelíbil. A když už nám přišlo, že začala dokonce podkluzovat, tak bylo opravdu potřeba s tím něco udělat. V prostředí jako je naše, je velice důležité, aby byla podlaha čistá a hlavně neklouzala. A tak jsme se obrátili na tuto úklidovou firmu a jsme s nimi opravdu moc spokojení. Podlahu perfektně vyčistili, a poté vše zakonzervovali voskem. A o tom bych se chtěla více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk a vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. mytí průmyslových podlah

kartáčování podlahyaby podlaha vydržela dlouho jako novázašlá podlaha a co s ní

Používají kvalitní…mytí průmyslových podlah

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrží podlahu i déle čistou. Už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ni nečistoty již tolik neusazují. A to si náš úklidový personál velice pochvaluje. Byli jsme s nimi moc spokojeni, rozhodně bychom neměnili.

Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. Já se na ně začala obracet i s čištěním podlah a čištění ve své vlastní domácnosti. Trávím v nemocnici hodně času, takže už mi doma nezbývá tolik času na úklid a podobně, protože se svůj zbývající čas snažím trávit s manželem a dětmi. Ale díky této firmě je naše domácnost, co se úklidu týče v naprostém pořádku. Pro více informací o službách této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *