Zakládáme si na dobrém jménu

Nedávno jsem čistou náhodou na internetu objevila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Měla opravdu vynikající reference, tak jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně. Protože se nerada obracím na někoho, u koho vůbec nevím, co mám čekat. Ale s těmito recenzemi jsem měla nějakou záruku, že to dobře dopadne. Podlaha v našem obchodě se sportovním oblečením už na tom byla totiž opravdu špatně. A chtěli jsme, aby byla skutečně kvalitně vyčištěná, o což jsme se mi s našimi klasickými prostředky postarat nemohli. A našla jsem právě je. Domlouvalo se mi s nimi dobře, protože byli hrozně milí. Potom jsme se domluvili se na dni a čase, hned druhý den mi poslali finanční návrh, který jsme odsouhlasili a už jsme jen čekali na den čištění linolea. A byla jsem vážně mile překvapená.

Podlaha….

Podlaha byla opravdu v perfektním stavu a bylo vidět, že byla čištěná skutečně do hloubky, protože tak hezká podlaha tam nikdy nebyla. Po čištění použili matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. To prý zajistí navíc i to, že povrch zůstane v dobrém stavu dlouho a další úklid potom probíhá bez větší námahy. A to musím potvrdit, protože teď podlahu stačí klasicky přetřít a je stále ve skvělém stavu. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi kvalitní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do všech podrobností. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. A co víc si přát, než když se vám dostane kvalitního servisu a i příjemného vystupovaní? Já už si větší luxus za tuto cenu představit neumím.

Ty…

Ty ochotné zaměstnance skutečně oceňuji. Mě osobně vždy dokáže zkazit náladu, když musím pracovat nebo obchodovat s nepříjemnými lidmi. A ti, kteří pracují s lidmi, by měli vědět, že příjemné vystupování je součástí jejich práce. Protože tam, kde jsou sice kvalitní prostředky, ale protivní zaměstnanci, se nikdo nebude vracet rád. Alespoň já ne. Takže jestli hledáte kvalitu ve všech ohledech, tak vám mohu tuto firmu jedině vřele doporučit, určitě nešlápnete vedle. Ani cena jejich služeb mi nepřipadá tak vysoká, když vezmu, jakou kvalitu nabízí. A věřte mi, je opravdu vysoká, takže té investice nebudete litovat. A firma své služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *