čištění sedaček, koberců Praha 3

Záchrana koberce pomocí strojového tlakového čištění. Čištění sedaček Praha

Žijeme s rodinou sice ve starším, ale velkém staroměstském bytě, který se – takříkajíc – dědí již třetí generaci. Prostoru máme na rozdávání, i když se k tomu pochopitelně váže hodně starostí. Před lety jsem naštěstí, měla spásné vnuknutí a začala jsem podnikat jako módní návrhářka a dámská krejčová. Začátky byly poměrně drsné, ale dnes již mám svoji věrnou klientelu, která se rok od roku úspěšně rozšiřuje, takže se mi vcelku dobře daří – čištění sedaček, koberců Praha 3.

V našem bytě jsem jednu ze čtyř velkých místností, a to již od samého začátku proměnila na svou dílnu i mini módní salón v jednom. Proto, když pracuji nebo mám u sebe zákaznici, nikoho doma neruším – ani nejsem rušena. Je to praktické a ve své podstatě prozíravé řešení. Navíc jsem si zcela záměrně vybrala místnost, která se nachází hned vedle vstupních dveří, takže i tento krok čas prověřil a potvrdil, že byl velmi diplomatický.

čištění koberců Praha ceník

Velkou výhodou je…

Velkou výhodou je rovněž skutečnost, kterou ocení pouze žena a matka – naše děti mne téměř vždy najdou doma, mám vymezen čas na domácnost i je samotné. Samozřejmě, mnohdy to není všechno knižně růžové, ale při trošce dobré vůle to lze krásně skloubit. Občas se mi dokonce stane, že dcerka – ta starší z našich dvou dětí, tiše vklouzne do dílny, posadí se někde do kouta a pozoruje jak pracuji. Na nějaké zasvěcení do tajů řemesla je ještě 2-3 roky čas, ale mne velmi těší, že ji maminčina práce oslovuje.

Syn je v tomto směru kluk – takže auta, stavebnice a třeba vojáčci mají v jeho světě vždy zelenou. Před časem se ovšem projevil celkem jinak a hned to odnesl koberec v obývacím pokoji. Toho dne jsem měla v dílně zákaznici, která kromě zkoušení také velmi ráda mluvila.

Asi po hodině se k nám přidala i dcera, která se sice do hovoru nepletla, ale v místnosti jsme byly tři a vynořila se zcela jiná situace – trošku jsme se pozapomněly…

čistírna koberců praha 10

Dcera mi na otázku, kde má bratra odpověděla – hraje si – a to mi zatím průběžně stačilo. Nakonec jsme se rozloučily, hovorná paní odešla. A já s dcerkou jsme se šly podívat na syna… Měla pravdu, chlapec si hrál v obýváku a na první pohled bylo patrné, že jsme mu nechyběly.

Téměř celý koberec, který leží mezi sedací soupravou a obývací stěnou, byl pokryt mnoha barevnými kliky-háky, které vytvořily textilní fixy v rukou mého syna – ano, já to byla, která je zapomněla v kuchyni…

Nevinně a vášnivě mi vysvětloval…

Nevinně a vášnivě mi vysvětloval, že to je město, kde jezdí vojenská auta a chodí vojáci, neboť přišel vetřelec z vesmíru – samozřejmě tu kosmickou potvoru velmi „pěkně a krásně“ uplácal z plasteliny a v zápalu hry hluboko zatlačil do koberce… Zatmělo se mi před očima, i když jsem si byla velmi dobře vědoma toho, že to je pouze moje vina.

Čištění koberců, hloubkové čištění koberců Praha

Hned jsem si uvědomila, že svépomocí koberec do původního stavu nedám – sedla jsem proto k počítači a začala pátrat po možných řešeních. Bylo mi nad slunce jasnější, že bez zkušených odborníků náš koberec nezachráním.

Vůbec nepřicházelo v úvahu koupit nový koberec, neboť ten stávající ležel v obýváku sotva dva roky. Proběhla jsem webové stránky a zapnula svůj „šestý smysl,“ a byl to zásah do černého…

Velmi mi pomohly pozitivní reakce a doporučení klientů – proto jsem vybrala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 3. Velmi dobrý dojem ve mně zanechali již během telefonického rozhovoru svým přátelským a otevřeným přijetím. Ochotně mi poradili, našli vhodný termín, seznámili mne s předběžnou cenou a ubezpečili mne, že vše zvládnou k mé úplné spokojenosti.

Čištění koberců a čalounění v regionu Praha 2

Že se jedná o spolehlivou firmu jsem se znovu přesvědčila, když dva zaměstnanci společnosti přišli přesně v domluveném termínu a s energií a chutí se ihned pustili do práce. Masivní stroj, který obsluhovali zvládali skutečně dokonale, což bylo jasným důkazem, že se jedná o poctivé profesionály. Kteří dnes a denně s takto znehodnocenými koberci přicházejí do styku. Práce jim šla velmi šikovně od ruky, a sem-tam si dokonce s našim zvědavým synem zažertovali. Již v tomto okamžiku jsem byla velice spokojená.

Když oba pánové…

Když oba pánové svou práci dokončili, měla jsem takový zvláštní pocit – jako kdyby v nestřeženém okamžiku nějakým způsobem náš koberec vyměnili. Byl úžasně čistý, po synově vesmírné hře ani sebemenší stopy a navíc se celá naše domácnost krásně a jemně rozvoněla.

čištění sedaček a koberců Praha

Výsledek mne zcela nadchnul a vyjadřuji zcela po právu a s vděčností firmě A SERVIS LIPKA moje nejvyšší možné uznání. Můj manžel večer nekomentoval vůbec nic, pouze mi diplomaticky a s úsměvem naznačil, že problém s čištěním a uklízením naší domácnosti – zejména před svátky a před různými rodinnými oslavami – je díky mé BINGO volbě zcela vyřešen!

Bez sebemenších výhrad s ním naprosto souhlasím. Neboť má stoprocentní pravdu – firma A SERVIS LIPKA totiž jasně dokázala, že profesionální přístup a skuteční odborníci jsou pro ně základem veškeré činnosti, a proto má i moje rodina o jednu starost méně. Přesvědčit se můžete i u vás doma, neboť to je zcela jednoduché. Klikněte pouze na: strojove-cisteni-kobercu-praha.cz – a určitě mi dáte za pravdu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *