Zachovať živé farby a zbaviť sa alergénov dokáže strojové čistenie A SERVIS LIPKA. Tepovanie čalúnenie Trenčín

Manželka si pred nedávnom prečítala v časopise článok o dôležitosti  údržby kobercov a od tej doby mi o tom neustále hovorí. Upozorňovala ma, že si pravidelným čistením môžeme ušetriť na náklady na kúpu ďalšieho, pretože udržovaný koberec vydrží omnoho dlhšie. Mimo tho tým ochránime aj naše zdravie, pretože množstvo nahromadeného prachu v koberci je neskutočné a náš obyčajný vysávač s tým nedokáže poradiť. Tiež výzorovo na tom bude koberec omnoho lepšie, keď ho necháme vyčistiť. To som musel uznať, pretože koberec vyzeral už trošku zašle a to sme ho mali ešte len necelé dva roky.

Nakoniec som aj ja uznal, že sa takáto investícia vyplatí. Minimálne by som aspoň vyhovel manželke a skončili by nekonečné diskusie o kobercoch. Vyhľadal som si teda na internete informácie o firmách, ktoré sa čistením kobercov zaoberajú. Keď už sme sa do toho pustili, tak som chcel poriadne detailné čistenie a rovno sa zbaviť aj alergénov, ktoré by sa mohli v koberci vyskytovať.

Čistenie sedačiek, kobercov

 

Účinnú dezinfekciu a hĺbkové čistenie robí A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Čistenie sedačiek, kobercov. Vytvorili mi celkovú kalkuláciu, s ktorou som súhlasil. V termíne, ktorý nám s manželkou vyhovoval, k nám poslali pracovníkov, aby nám koberec vyčistili. Chcel som sa pozrieť, ako čistenie prebieha, ale bolo mi hlúpe pozerať sa im celý čas cez rameno. Pracovníci A SERVISU s tým ale nemali žiadny problém a sami ma vyzvali, aby som sa išiel pozrieť, keď ma to zaujíma. Ukázali mi, ako nanášajú čistiacu a dezinfekčnú chémiu a ako kotúčovým strojom starostlivo kefujú jednotlivé vlákna. Odstránili tak všetky nečistoty. Farby koberca sa podarilo oživiť a viditeľne sa zlepšilo ovzdušie v miestnosti. Manželka mala pravdu, pravidelné čistenie kobercov sa vyplatí.

 špinavý koberec alergény v koberci Tepovanie čalúnenie Trenčín Čistenie sedačiek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *