wellness zochova chata

Realizácia hotelového wellness bazéna – hotel Zochova chata

Ste majiteľom hotelu a veľmi dobre si uvedomujete, že spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste? Chcete im dopriať len to najlepšie? A čo by ste povedali na ubytovanie s možnosťou relaxu v bazéne či vírivke, ktorá dodá vášmu klientovi potrebnú fyzickú a psychickú energiu? Veď už dávno neplatí, že hostia vyžadujú výhradne izbu, kde môžu prespať. V súčasnosti je hotel miestom dokonalého odpočinku a načerpania novej energie, čoho jasným dôkazom je aj Zochova chata v čarokrásnom prostredí slovenských hôr.

Kvalitné prevedenie na prvom mieste

Inštalácia bazénu i vírivky je pochopiteľne vyššia investícia, ktorá si vyžaduje vynaložiť nemalé financie, ktoré sa však časom vrátia. Aj z tohto dôvodu je ideálne zvoliť kvalitného výrobcu, resp. predajcu bazénov a bazénového príslušenstva, ktorý je zárukou vysokokvalitných produktov s bezkonkurenčnou životnosťou. Spoločnosť Bazénservis je špičkou medzi slovenskými staviteľmi bazénov od roku 1991, ktorá buduje wellness centrá, bazény, aquaparky, no taktiež dlhodobé vzťahy s klientmi. Okrem toho poskytuje realizáciu projektu, údržbu i pozáručný servis.

wellness zochova chata

Wellness bazén v Zochovej chate

Spoločnosť Bazénservis zrealizovala zákazku na inštaláciu wellness bazéna pre Zochovu chatu, ktorá sa rozprestiera v krásnom prostredí Malých Karpát. Okrem komfortného ubytovania, ktoré hotel ponúka, sa môžu hostia zrelaxovať v exkluzívnom priestore zhotovenom na intenzívne nabitie pozitívnej energie. Súčasťou wellness centra je wellness bazén s rozlohou 15×4 metra, ktorý je vhodný nielen na odpočinok, ale i rekreačné plávanie. Na boku bazéna sa nachádzajú vodné trysky vhodné na masáž, vďaka ktorým sa budú hostia cítiť ako znovuzrodení. Dokonca majú možnosť prenájmu wellness centra na celú noc, vďaka čomu si môžu užiť relax v horúcej vode za svitu mesiaca.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *