jak odstranit plíseň Praha 9

Vyzkoušeli jsme odstranění plísně od „Odstraňování plísní, sanace Hradec Králové“

Mít doma plíseň nepotěší asi nikoho. A ještě míň potěší, když se jí pokoušíte zbavit, a vy si už myslíte, že se vám to povedlo, ale ona se vždycky nakonec vrátí zpátky. Holt velké vlhko umí být peklo a závidím těm, kteří to nemusí řešit. Zkoušeli jsme všelijaké postupy jak odstranit plíseň, o kterých jsme se dočetli na internetu, abychom se jí zbavili, ale plíseň tuhle bitvu stále vyhrávala. Bylo potřeba se obrátit na nějakou firmu, která by se touto problematikou zabývala. A na několika diskuzích jsem se dočetla o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou měli lidi prý velmi dobré zkušenosti.

čím odstranit plísně v bytě

A musím říct, že…

A musím říct, že se k nim rozhodně musím přidat. Perfektně všechno očistili a pak zatřeli barvou. Kterou měli předem nachystanou ve stejném odstínu, jako byla ta naše. Bylo to až neuvěřitelné, jak si s tím krásně poradili. A není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Poté nanesli protiplísňový nátěr LSG. Který zaručuje, že se plíseň už znovu nevytvoří, protože na něm plíseň nemá podmínky k přežití. Je navíc naprosto bezpečný jak pro lidi, tak zvířata, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás nějak škodlivý.

A prý bude fungovat několik let a nám odpadly starosti s jejich častým odstraňováním. Jsem velmi ráda, že jsem tuto firmu poznala a jejich službu odstranění plísní. Čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. S jejich zaměstnanci se nám spolupracovalo velice dobře. A jejich ceny mi taky připadají přijatelné, takže mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Zkrátka je to hodně muziky za málo peněz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *