Vyzkoušejte pro změnu pohodlí. Reklamu z výloh odstraní jiní.

V našem autosalonu čas od času máme nějaké ty akce na vozy. Přičemž upoutávky většinou lepíme i na prosklené fasády a výlohy. Nevím, čím to bylo, jestli dodavatel změnil výrobce nebo použili vadný materiál, ale po skončení akce, kdy je potřeba všechny poutače strhnout, náš pán na úklid si s tím nevěděl rady. Ačkoliv již nějaké ty zkušenosti má, mohl se snažit sebevíc, ale lepidlo šlo z prosklených ploch velmi špatně dolů. Snažil se to dostat dolů zejména rozmočením, ale nebylo to ono. Ostré nástroje používat nechtěl, jelikož věděl, že by tím mohl napáchat ještě více škody. A vzhledem k tomu, že této oblastmi skutečně moc nerozumím, hledal jsem pomoc v podobě zkušenějších pracovníků. Kteří jednoduše v takových situacích vědí, co a jak. A kde jsem jinde měl začít hledat než na internetu. Ono, pokud osobně neznáte nikoho, je to asi nejsnazší cesta.

Vyhledával…

Vyhledával jsem pár hodin, pročítal rady a zkušenosti různých lidí. A tak jsem se postupně dostal na stránky firmy Mytí oken Praha 9. O této firmě jsem se dozvěděl hodně. A velmi mě zaujala. Dospěl jsem k názoru, že bude nejlepší, když si u nich zadám nezávaznou poptávku, na základě které mi vypočítají cenu zakázky a pak se rozhodnu, jak dále budu postupovat. Bylo to jednoduché. Na svých stránkách měli kontaktní formulář, který jsem vyplnil. A večer jsem již měl návrh zakázky v e-mailu.

Jejich…

Jejich služby sice nebyly úplně nejlevnější, ale na druhou stranu existují mnohem dražší firmy. A pokud jsem si představoval, že to udělají pořádně, což bude rozhodně námaha, nemohl jsem počítat s tím, že pracovníci budou dělat za minimální mzdu. Je pravda, že když si to tak spočítám, jak náročné čištění skutečně bylo, za tu cenu, kterou jsem ve výsledku zaplatil, bych to sám ani nedělal. Takže je blbost si myslet, že za málo peněz dostanete kvalitu. Sice to nevylučuji. Ale nespoléhal bych rozhodně na to, že kápnete na výhodnou nabídku. U A SERVISU mám jistotu, že to udělají nejlépe, jak mohou. To v překladu znamená, že vyřeší můj problém. Skutečně to funguje. Vyzkoušejte a uvidíte.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *