Praha mytí výloh

Okna a výlohy, které jsou extrémně vysoko, dokáží vyčistit jen odborníci

S kamarádkou…

S kamarádkou máme hotel, který spolu provozujeme. Hotel je to sice menší, ale na druhou stranu je to i výhoda. Protože je úplně na samotě v přírodě a čím méně lidí, tím vlastně lépe. Navíc zde na střeše našeho hotelu máme menší rozhlednu, která zároveň funguje i jako malá kavárna. Takže zde u nás hosté mohou posedět a mají výhled daleko do krajiny. Nicméně po tom, co skončil upršený podzim a mrazivá zima, tak jsme si všimli, že máme opravdu hodně, ale hodně špinavá okna a to právě na této „rozhledně“. Na normální čištění je to poměrně vysoko, takže jsme si na to sami netroufali a rozhodli jsme si, že si na tuto práci zaplatíme nějakou firmu, která se tímto zabývá. Bohužel jsme neměli ani jeden z nás s žádnou firmou zkušenosti. Tak nám nezbývalo nic jiného, než se spolehnout na internet. A tedy jsme se dali do hledání. Naše požadavky byly poměrně vysoké. Chtěli jsme někoho, kdo má opravdu dobré recenze, ale zároveň bude cenově přijatelný.

 

Po nějaké…

Po nějaké době jsme narazili na myče a výškaře Praha mytí výloh . Kromě čištění oken ve výškách nabízejí i čištění koberců, podlah, odstraňování plísní a graffiti, takže jsme doufali, že to budou odborníci ve všech těchto oblastech. Hned jak jsmě měli volnou chvilku, tak jsme vytočili jejich číslo. S paní na centrále jsme se hned dohodli na termínu. Byli jsme mile překvapeni, že se ptali hodně i na detaily, co bude se čistit, kde, jak je to velké a dokonce nám udělali i předběžné nacenění. Po příchodů pracovníků jsme pochopili, že tyhle otázky byly velmi dobře mířené. Protože pracovníci přišli velmi dobře vybaveni a hned jsme viděli, že disponovali takovým „arzenálem“, který my bychom u nás v hotelu stejně ani neměli. Hned se dali do práce a bylo vidět, že jsou to odborníci proškolení na práci ve výškách a že naše okna pro ně nebyla vůbec žádný problém.

 

Navíc…

Navíc nám také očistili pečlivě veškeré okenní rámy, které zde byly. Což jsme rozhodlě nečekali a až po úklidu těchto ploch jsme si všimli, jak moc byly ve skutečnosti také špinavé. Co nás ale překvapilo nejvíc, že nepoužívali žádné speciální čisticí prostředky, ale všechno dělali tzv. suchou metodou. Což znamená, že na veškeré leštění používali pouze bavlněné látky a sílu. Což už v dnešní době není moc obvyklé, protože si to všichni chtějí ulehčit nějakými čistidly. Nicméně rozdíl byl opravdu markantní. Protože zde nebyly vůbec žádné šmouhy. Dokonce ani když svítilo přímo slunce do oken a za normálních okolností by zde šmouhy byly všude. Šmouhy nebyly nikde a nenašli jsme je, ať jsme se koukali z jakéhokoliv úhlu. Musíme říci, že pracovníci odvedli opravdu skvělou práci, vše bylo velmi pečlivě udělané. Také jsme byli velmi spokojeni s domluvou a i cena nás mile překvapila, protože nakonec byla menší, než bylo předběžné nacenění. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *