mytí oken Ústí nad Labem

„Výškové práce Ústí nad Labem“ to s mytím oken ve výškách opravdu umí!

Nejasný pocit, že by si naše zimní zahrada zasloužila vyčistit umýt a vyleštit skla i zvenčí, se postupem času změnil v nutnost. Okna zimní zahrady jsou neotevíratelná, takže šanci umýt jejich vnější stranu má jen ten, kdo se do toho pustí zvenčí. Vzhledem ale k strmému terénu před domem je to docela náročný úkol. Párkrát už se o to pokusil manžel, ale pokaždé byl jen kousíček od nepěkného pádu, proto jsem mu to zakázala. Řekla jsem, že to radši vydržím se špinavými skly. Jenomže postupem času nás ta špína na sklech začala oba výrazně iritovat.

Mytí oken ve výšceRuční mytí oken 2x ročněMytí špaletových oken

Jednou na mě manžel vyrukoval…

Jednou na mě manžel vyrukoval s nápadem, že si na to pozveme nějaké „profíky“. Docela mě to od něho překvapilo, nikdy by žádnou práci na domě nesvěřil někomu cizímu a teď najednou přijde s takovým návrhem. Asi už ho to štvalo víc, než dával najevo.

STOP špinavým oknůmProfesionální a zaškolení zaměstnanciMytí velkých prosklených ploch

Je pravda…

Je pravda, že zimní zahrada s těmi špinavými skly vypadala hrozně. Necítila jsem se v té místnosti vůbec dobře. Ať jsem v ní měla sebelíp uklizeno, pořád jsem stejně nemohla zapomenout na ta strašně zašpiněná skla. Takže jsme se s manželem shodli na nutnosti objednání firmy a vybrali jsme si mytí oken Ústí nad Labem. Působil seriózně a schopně.

Zaměstnanci této firmy…

Zaměstnanci této firmy k nám přijeli s horolezeckým vybavením a s tím se neohroženě vydali vstříc sklům zimní zahrady. Jištění měli důkladné, nebylo se čeho obávat. Všechno proběhlo absolutně bezpečně. Bylo příjemné pozorovat, jak ty obrovské nánosy špíny ze skel zimní zahrady mizí. Bylo zřejmé, že jsme se k této akci měli odhodlat už dávno.

Leštění oken a rámůŠpaletová okna poctivé čištění rámů oken

Pro mě osobně…

Pro mě osobně bylo největším zážitkem závěrečné leštění. Tohle je pro mě vždycky ta nejhorší činnosti. Okna umyju, ale jak je vyleštit, aby to k něčemu bylo, na to jsem pořád nepřišla. A SERVIS LIPKA, s.r.o. si s tím poradil perfektně, budu to od nich příště muset ještě okoukat. mytí oken Ústí nad Labem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *