tepování sedaček

Výrazné skvrny jsou na koberci vždy problém

Bydlím s kamarádkou. Jednou jsme byly tak unavené a zároveň hladové, že jsme si z italské restaurace nechaly dovézt špagety s boloňskou omáčkou. Jenže naše lenost se nám nevyplatila a práci jsme si akorát přidělaly. A proč? Protože se mi povedlo talíř špaget vyklopit na zem. V obýváku na koberec. A že rajčatová omáčka na bílém koberci zářila jako Lady Gaga na tom červeném. Nejdříve jsme se to snažily vyčistit pomocí prostředků, které jsme měli doma, ale bylo nám to skutečně k ničemu. Ta rajčatová omáčka vážně nechtěla pustit. Takže bylo potřeba na to vymyslet něco lepšího. tepování sedaček

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění kobercůrychlé čištění koberců

Ptaly jsme se známých…

Ptaly jsme se známých, jestli neznají nějakou dobrou firmu na čištění koberců, jenže jelikož nikdo tuto službu zatím u žádné nevyužil, tak nikdo z nich o nikom nevěděl. Ptaly jsme se i kolegů v práci a taky nic. Naší poslední šancí bylo poradit se s Googlem. Takže jsme si sedly k internetu a hledaly nějakou úklidovou firmu, která by měla opravdu dobré reference. Aby tam byla velká pravděpodobnost, že to nebudou vyhozené peníze. A po tom, co jsme přečetly několik diskusních fór a podobně, jsme si vybraly úklidovou firmu tepování sedaček. Protože ji všichni moc vychvalovali a nenašly jsme na ni prakticky žádnou negativní recenzi.

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Zavolala jsem jim…

Zavolala jsem jim a vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Byla jsem moc ráda, že mi nabídli brzký termín. Protože jsem se bála, že čím déle to tam bude, tím hůře to pak půjde dolů. Když ke mně jejich zaměstnanci přišli, pustili se ihned do čištění. Koberec byl skvěle vyčištěný, po sytě červeném fleku nezbyla ani památka a koberec vypadal skoro zase jako nový. Kdyby jen nebyl za ta léta tolik sešlapaný. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. mohu tedy všem jedině doporučit. Protože svou práci provedli opravdu perfektně a to i za dost krátkou dobu. Takže jsem kvůli čištění nemusela celé odpoledne trčet doma.

A to vše bylo i za poměrně přijatelnou cenu, když vezmu v úvahu, jakou kvalitu zmíněná firma nabízí. Ta drahá chemie a moderní technologie, kterou používají, je sama o sobě drahá. Takže člověk nemůže očekávat, že to bude zadarmo. Ale rozhodně se do toho vyplatí investovat, protože odvedou prvotřídní práci a koberec zůstane čistý. Nový vzhled vydržel koberci opravdu dlouho. A nabízí i celou řadu dalších služeb. A nabízí je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *