foliovy bazen

Výhody fóliových bazénov

Cez horúce a parné letné dni niet krajšieho pocitu ako sa osviežiť v čistej vode a okúpať sa v bazéne. Nemusíte kvôli tomu chodiť na kúpalisko, keď tento luxus môžete mať rovno pred domom a zaplávať si kedykoľvek na to máte chuť. Bazén na dvore či na záhrade sa dnes už stal samozrejmosťou pre všetkých. Na trhu sú dostupné rozličné typy, tvary a veľkosti bazénov. Môžete si vybrať podľa ceny, podľa potreby a miesta k dispozícii.

Exitujú nafukovacie, plastové, fóliové či keramické rodinné bazény. Avšak každým rokom máme už aj na Slovensku stále dlhšie leto s neustále pribúdajúcimi teplotami a neznesiteľne horúcimi dňami. Preto aj dlhodobá investícia do kvalitného bazénu sa rokmi určite oplatí. Najistejším výberom sú práve preto fóliové bazény. Pri nich nie ste obmedzený miestom, tvarom a ani veľkosťou. Môžete si vypracovať projekt podľa vašich prianí. Sú vhodné ako aj pre interiérové bazény, tak aj pre exteriérové riešenia. Konštrukcia tohto bazénu si vyžaduje zhotovenie železobetónového telesa, ktoré môže byť zasadené úplne v zemi, alebo len čiastočne. Prispôsobí sa hlavne svahovitému a kopcovitému terénu a vďaka tomu je možné postaviť bazén kdekoľvek. Následne sa do stien betónových panelov osadia bazénové komponenty a prvky, a skompletizuje sa vytvorením profesionálnej fóliovej výstelky.

Naša hydroizolačná fólia má vynikajúce vlastnosti, vysokú odolnosť a veľmi dlhú životnosť. Vie sa nielen prispôsobiť akémukoľvek tvaru bazéna ale je možné ju nainštalovať rýchlo a kedykoľvek počas roka. Navyše, estetickú fóliu si môžete skrášliť, okrem výberu zo širokej škály farieb, aj rôznymi obrázkami a motívmi. Ani v tomto prípade sa fantázii medze nekladú. Fólie sú dostatočne odolné voči opotrebeniu a klimatickým podmienkam. Bazény s fóliovou výstelkou sú príjemné na dotyk a ich nenáročnosť na údržbu z nich robí jednotku na trhu. Postaráme sa vám o celý projekt, vytvoríme architektonické riešenie a po realizácii vášho rodinného bazénu vás neopustíme a ponúkame následnú údržbu a servis. Pri správnej starostlivosti o vodu, kvalita fóliového bazénu vám zaručí dlhé a dlhé roky bezstarostného kúpania.

foliove bazeny bazenservis

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *