čištění matrací Brno campus

Vyčištěný koberec . Zvláštní dárek jsem dostala od rodiny .

Po návratu domů jsem nejprve ucítila jemnou a příjemnou vůni. Při vstupu do pokoje mě zarazil na první pohled vzhled našeho koberce – čištění sedaček, koberců Brno. Nevěřila jsem vlastním očím , že by rodina čištění sedaček, koberců Brnozapracovala na čištění koberce ? Tak tomu jsem opravdu nevěřila , neboť to byla výlučně moje práce .

 

Jako překvapení pro mně , objednal manžel tuto službu u A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno mile překvapení a perfektní výsledek odvedené práce .

 

Celý večer jsem měla volný jen a jen pro rodinu . A manžel nadšený snad víc jak já , popisoval postup práce , pracovníků společnosti .

Jak silné , kotoučové stroje , pomocí rotačních kartáčů ,  zapracovaly kvalitní značkovou kosmetiku , do struktury koberce . Kosmetika je dostatečně hluboko , aby důkladně vykartáčovala do hloubky zašlapanou nečistotu a nejen to , zlikviduje roztoče a alergeny . Koberec je dezinfikovaný a příjemně voní .

 

 

Na závěr ještě jeden stroj…

 

Na závěr ještě jeden stroj , který začne pečlivě a prakticky do sucha , vysávat vlhkost a vykartáčované nečistoty a alergeny . Stroj vlastně celou strukturu koberce opravdu mnohonásobně provzdušnil a oživil se i barevný vzhled koberce .

 

 

Když jsem koberec čistila po svém způsobu , v kleče , nejprve chlupy z domácího mazlíčka . Neboť náš vysavač chlupy nevzal , pak vysavačem vyprat a hlavně , když jsem koberec moc namočila , dlouho vysychal .

čištění sedaček Brno campus

 

Musím s manželem souhlasit , koberec je na omak jemný , hebký , je znát na první pohled opravdu perfektní  výsledek práce A SERVIS .

 

Budu těšit na další služby od společnosti , kterou mi manžel objedná příště ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *