Koberce čištění

Všechno má své řešení. Jen musíte znát ty správné lidi. Čištění koberců Brno

strojové čištění kobercůPokud se rozhodnete pro koberce ve vaší domácnosti, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte koberci životnost, ale taky ho zdravíte všech nečistot a bakterií, které mohou ohrožovat i vaše zdraví. Běžné vysavače většinou nevysají všechny nečistoty do hloubky, ty pak mohou být příčinou řady alergií a astmatu. Proto já se s čištěním koberců spoléhám na úklidovou firmu Koberce čištění. Poprvé jsem se s nimi setkala, když jsem potřebovala z koberce odstranit sirup s příchutí kiwi. Asi si umíte představit, jak to vypadalo na tok koberci ultra zeleně. Taky jsem svým dvojčatům, kteří to způsobila, pěkně vyčinila. Ale potom jsem to snažila vyčistit, ale znáte to, takové věci jdou špatně dolů.

Respektive nejde dolů, abych byla přesná. Snažila jsem se to vydrhnout vším možným, ale moje snaha připomínala syslovskou tragédie. Takže bylo potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ale věděla jsem, že se musím vyhnout firmě, která by nabízela strojové čištění koberců, protože na tu jsem slyšela negativa že všech stran. Navíc koberec po čištění zůstává mokrý, a když je mokrý, tak v něm zůstává i špína a na koberci se tak začnou objevovat tmavé skvrny a barevný odstín koberce už není stejnoměrný. Bylo potřeba najít jinou firmu, která by nezpůsobila něco takového. A po docela vyčerpávajícím internetovém výzkumu jsme se rozhodli zavolat firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. která využívala strojové kotoučové čištění, na které byla všude samá pozitiva.

hloubkové čištění koberce

Kontaktovala…

Kontaktovala jsem je a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Přišli v daný den ke mně domů a všechno to měli hotové za chvíli, takže jsme tím nezabili ani celé dopoledne. Koberce vyčistili perfektně a nejenom že odstranily skvrny po kiwi sirupu, ale i skvrny, které tak byly už předtím a koberec vypadal opět jako nový. Odvedli vážně skvělou práci, takže je s manželem můžeme všem jedině doporučit. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, takže se vám určitě nestane, že byste museli mít co dočinění s nepříjemným vystupováním.

Jediné, čeho se nesmíte leknout, je vyšší cena, ale v přepočtu toho, jak koberce vydrží dlouho čisté a že i jimi užívaná kosmetika je velice kvalitní, tak to drahé ve výsledku není. Je třeba se na to dívat ze širšího úhlu. Je to lepší, než si je nechat zničit od firmy, která nabízí extrakční metodu čištění. Ale spousta lidí to udělá, protože si o tom prakticky nic nezjistí, a potom toho hořce litují. Nechají se totiž zlákat nižší cenou. A proto je moudré si vždy prvně něco ověřit a nenechat se ovlivnit pouze levnější cenou. Já tak neudělala a jsem více než spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *