Čištění zateplené fasády Brno

Vše v perfektním stavu. Včetně vaší fasády

Pracuji v rychlém občerstvení a naše fasáda už nevypadala vůbec dobře. Byla špinavá, a aby toho nebylo málo, tak na ní byla i plíseň. A to jsme tam přece nemohli nechat. Dost lidí by to mohlo odradit od nákupu jídla.  Jenže nám se to vyčistit nepodařilo. Takže bylo potřeba na to najmout nějaké odborníky. A těmi jsou zaměstnanci z firmy. A ráda bych se o ní zmínila, protože s ní mám skvělou zkušenost. Nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě. A proto je lepší si pořídit LSG jako prevenci. Naštěstí zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi.

Díky…

Díky jejich nátěru je naše stěna v naprostém pořádku. A to už opravdu velmi dlouho. Proto Čištění zateplené fasády Brno všem moc doporučuji. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Proto je moc doporučuji. I cena mi přijde v pořádku. Není to sice nejlevnější firma, ale z hlediska poměr cena výkon je to skutečně to nelepší firma, na kterou se můžete obrátit. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Věříme, že i ostatní služby budou stejně kvalitní jako jejich čištění fasád.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *