Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem

Vše může být zase jako dřív

Čištění fasád je asi ta jedna z nejtěžších věcí, do kterých se můžete sami pustit, pokud s tím chcete něco udělat. Čištění zdí je totiž velice náročné, a pokud opravdu nevíte jak na to, tak to může mít katastrofální následky. My to totiž vyzkoušeli na vlastní pěst a nebylo to rozumný. Šlo o čištění fasády našeho obchodu s nábytkem. Náš úklidový personál se o to pokusil postarat, ale bylo to k ničemu. A na některých místech se fasáda z našich pokusů začala loupat a plíseň tak byla pořád. Někdo to musel zachránit, chtělo to nějaké profesionály. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. Toto se totiž opravdu vyplatí svěřit do rukou, která s tím má více zkušeností a i účinné prostředky. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I….

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by pro vás mohl být škodlivý. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG.

A…

A pro jistotu jsme si ho nechali dát i dovnitř. Jak jsme se již zmínili, tak i tam plíseň může vzniknout velmi snadno. A proto je lepší se spoléhat na nátěr LSG. A i zaměstnanci jsou velice milí, takže není nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Určitě jsme se na Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem neobrátili naposledy. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a všech možných skelných povrchů a odstraňování plísní. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *