Čištění fasády Hradec Králové

Vše bylo, tak jak má být

Pracuji v nonstop motorestu a nedávno jsme měli problémy s plísní. Udělala se nám totiž na naší fasádě. Prvně jsme si jí nevšimli, takže se díky tomu dokázala pěkně rozšířit. A ten flek už vypadal skutečně ohavně. Ale nemohlo to tak zůstat, protože by to mohlo odradit poměrně hodně zákazníků, a to jsme nemohli dopustit. Takže jsme fasádu museli nechat vyčistit a zařizování bylo na mě. A musela jsem hledat na internetu, protože jsem žádnou neznala. A nikdo jiný z kolegů také ne, jak jinak. A tam jsem konečně něco objevila. Našla jsem Čištění fasády Hradec Králové, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou.

Takže…

Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Je…

Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. A nejenom proti plísním, díky tomu bude vaše fasáda chráněná i před prachem a ostatními nečistotami. Tato firma realizuje všechny své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. I zaměstnanci jsou velmi milí a je s nimi perfektní domluva. Takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *