epoxidové stěrky čištění

Vosk bude chránit před usazováním nečistot a vás před uklouznutím

Nedávno jsem čistou náhodou na internetu objevila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Měla opravdu vynikající reference, tak jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně, protože se nerada obracím na někoho, u koho vůbec nevím, co mám čekat. Ale s těmito recenzemi jsem měla nějakou záruku, že to dobře dopadne. Podlahy jsme potřebovali vyčistit a navoskovat, a to ze dvou důvodů. První, že podlahy už na tom nebyli nejlíp, ale taky proto, že se k nám na čas nastěhovala naše sestra, protože měla ošklivý úraz před několika měsíci, a teď se mohla konečně z vozíku přesunout k berlím, ale stejně musela být opatrná. Tak jsme chtěli, aby podlahy nijak neklouzaly.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a na všem se domluvili. A odvedli ještě lepší práci, než jsem čekala. A překvapená jsem byla nejen já, ale i manžel, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by byla úplně nová a ne vyčištěná. Použili poté matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. To prý zajistí navíc i to, že povrch zůstane v dobrém stavu dlouho a další úklid potom probíhá bez větší námahy. A to musím potvrdit, protože teď podlahu stač jednou za čas přetřít a stále vypadá jako nová. A tolik neklouže, takže to splnilo všechny požadavky, které jsme na tuto službu měli. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost doporučit. Protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do všech podrobností.

Jejich…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. A co víc si přát, než když se vám dostane kvalitního servisu a i příjemného vystupovaní? Dle mého názoru nic. Mě osobně vždy dokáže zkazit náladu, když musím pracovat nebo obchodovat s nepříjemnými lidmi. A ti, kteří pracují s lidmi, by měli mít na paměti, že k jejich práci patří i dobré vystupování a ochota. Protože tam, kde jsou sice kvalitní prostředky, ale nepříjemní lidé, to také není úplně ideální. Ale tady je to vše v pořádku. Cena jejich epoxidové stěrky čištění je sice o něco vyšší, ale rozhodně se to vyplatí. Je to dlouhodobá investice a podlaha vypadá opravdu hezky. Navíc tím prodloužíte i její životnost. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *