Umývanie okien Bratislava

Vďaka „výškovému umývaniu Bratislava“ špinavé okná neriešime

Profesionálne umývanie okien vo výške

Náš panelový dom má dvanásť poschodí, a preto okná upratovačka veľmi neumýva. Ťažko jej to zazlievať, vykláňať sa z okna v dvanástom poschodí nie je nič príjemné. Pokiaľ teda nie ste nadšenec adrenalínových športov. V závratoch sa vyžíva málokto. Preto bolo umývanie okien potrebné prenechať nejakej upratovacej firme. Keďže sme na to mali v družstve obmedzený rozpočet, museli sme najať takú spoločnosť. Ktorá svoju úlohu splní tak, aby sa investície vyplatili a nie skúšať viac firiem a minúť tak zbytočne príliš veľkú sumu. S členmi družstva sme sa rozhodli pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava.

A spokojní sme…

 

Cena za kvalitné umytie okien v domácnosti?

A spokojní sme boli s nimi nielen my, ale aj zvyšok nájomníkov v našom dome. Okná sa leskli ako zrkadlo a práca im zabrala iba jeden deň, čo je na tak vysoký panelák s niekoľkými oknami naozaj krátka doba. Zamestnanci boli navyše veľmi milý a komunikatívny a nemali žiadne problémy s podriadením sa našim požiadavkám. Cena ich služieb je síce o niečo vyššia ako štandardne, ale z hľadiska pomer – cena – výkon ide o skvelú firmu. Ktorú môžeme jedine odporučiť. Zohnať dnes na presýtenom trhu to, čo naozaj hľadáte, nie je ľahká vec. Preto je niekedy lepšie si priplatiť, ak cenový rozdiel nie je vyložene markantný.

Zaoberajú sa aj odstraňovaním grafitov, čo je určite výhoda, pretože máme overenú kvalitu ich servisu, a ak sa na našich stenách objavia nejaké nevítané obrazce, určite sa na ne opäť obrátime. Síce by som bol rád, keby to nebolo nutné, ale v dnešnej dobe sa tomu máloktorý dom vyhne. Ovšem či už pôjde o odstraňovanie grafitov alebo o umývanie okien, privítame ich s úsmevom. Umývanie okien Bratislava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *