odstraňování graffiti Praha

Jak odnaučit sprejera, aby sprejoval na vaši zeď?

Všechna graffiti odstraním…

chemické odstraňování graffitiČlověk, od kterého jsme koupili dům na okraji města, byl blázen do graffiti. Sám sprejoval po vlastním domě a měl k tomu účelu postavenou i zeď na zahradě, na kterou si sprejoval. Zvykli si k němu chodit i další sprejeři a společně sprejovali o sto šest. Já graffiti nemám rád. A dům jsem kupoval s tím záměrem, že všechna graffiti odstraním a zlikviduju i graffiti stěnu na zahradě. Předpokládal jsem, že to nebude nic složitého, ale zjistil jsem, že zbavování se graffiti až tak jednoduché není. Snažil jsem se ho přetřít novým nátěrem, ale prosvítalo. Nakonec jsem omítku sdíral a udělal nový nátěr. Byla to úmorná práce, znovu už jsem to absolvovat nechtěl. Jenomže jsem nevěděl, že si sprejeři z okolí dům oblíbili a nehodlali na něj přestat sprejovat. Očištěný dům sprejery rychle přilákal. Odstraňování graffiti Praha. rychlé odstraňování graffiti

Odstraňování graffiti Praha…

Manželka z toho byla na nervy a chtěla mít graffiti pryč co nejdřív. Já jsem ale odmítl znovu nátěr sdírat. Nakonec jsme se shodli na tom, že necháme specialisty, aby graffiti odstranili, a poradíme se i o možnostech opatření. Rozhodli jsme se pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, které se podařilo graffiti odstranit téměř dokonale. Nebylo nutné sdírat nátěr, jen se na některých místech musel opravit. Ale to bylo nic proti sdírání omítky celého domu.
Protože se dalo předpokládat, že se sprejeři opět vrátí. Nechali jsme si nanést antigraffitový nátěr, který už zajistí, že se graffiti bude odstraňovat jednoduše a bez narušení omítky.

antigraffiti ochrana Praha cenaOd té chvíle to funguje tak, že nám A SERVIS během pár dní každé nové graffiti odstraní. Je to rychlé a bez starostí. Navíc to vypadá, že sprejery už přestalo bavit vytvářet něco s životností jen pár dní, téměř se u nás neobjevují. Asi si našli místo, kde jejich výtvory neodstraňují s takovou vytrvalostí a rychlostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *