plíseň z kondenzační vlhkosti

Vaše fasáda může být jako z reklamy

Vlastním taneční školu a mám na to i vlastní prostory, které jsem se vždycky snažila velmi udržovat. A docela se mi to i dařilo, vnitřek byl skutečně luxusní, ale díky tomu jsem se asi moc nesoustředila na svou fasádu. A uvědomila jsme si, že je špinavá, až byla opravdu znečištěná a na jednom místě se dokonce udělala plíseň z kondenzační vlhkosti. A s tím jsem už opravdu musela něco udělat a přítel se rozhodl, že mi pomůže, tak jsem na to alespoň nebyla sama. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale neuspěli jsme.

Všechny čisticí prostředky, které jsme vyzkoušeli, byly k ničemu. Tak jsme usoudili, že bude nejlepší, když si na to někoho najememe. Tak jsme se ptali známých, ostatních v rodině a hledali i na internetu a dohromady jsme nashromáždili docela dost informací. Hlavně na tom internetu jsme toho našli úplně nejvíc. A o ty informace bych se ráda podělila. Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A většinou…

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. No, jak se říká, každá mince má dvě strany. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho.

Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Také…

Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit.

Protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *