Čištění zateplené fasády Pardubice

I vaše fasáda bude jako nová

Potřebujete vyčistit fasádu? Tak vám hned dám radu na začátek, nepokoušejte se to vyčistit sami. Protože bez speciálních čisticích prostředků a praxe si s tím těžko poradíte. My se snažili vyčistit fasádu naší realitní kanceláře a nebyl to asi nejlepší nápad. Rekonstruovali jsme totiž interiér, a potom jsme si uvědomili, že fasáda a náš nový interiér vůbec nejde dohromady. Tak bylo potřeba s tím něco udělat. Vůbec jsme s tím nemohli, byla to ztráta času. Plíseň jsme neodstranili a na jednom místě jsme snad fasádu trochu poškrábali. Proto je nejlepší obrátit se na nějakou firmu. A jednu takovou bychom vám chtěli opravdu doporučit. Jedná se o úklidovou firmu. Čištění zateplené fasády Pardubice měli na internetu samé dobré reference. Tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Tak jsem jim zavolala, domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. Zaměstnanci firmy na mě udělali dobrý dojem už o telefonu. A taky jsem byla ráda, že jsme na termín nemuseli čekat nějak dlouho, protože jsme se toho chtěli zbavit co nejdřív.

Pak…

Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už opravdu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. S touto firmou jsme určitě nespolupracovali naposledy, protože nabízí celou řadu dalších služeb.

Firma…

Firma nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializují se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Takže můžete vidět, sami, že toho zastanou hodně. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *