odstraňujeme plísně

Vaše fasáda bude čistá a chráněná před plísněmi a dalšími nečistotami

Jsem…

Jsem majitelkou cupcakárny a už nějakou dobu jsem si říkala, že by nebylo vůbec od věci, kdybych nechala spravit fasádu. Byla špinavá a flekatá. Ale měla jsem vážně hodně práce, takže jsem svou pozornost směřovala trochu jinam a furt to odkládala. Ale když se na ní udělala už dokonce plíseň, tak to odkládat nešlo. Takže se toho musela zhostit nějaká firma, která by se čištěním plísní zabývala. Ale protože jsem žádnou neznala, ta jsem hledala na internetu na téma odstraňujeme plísně. A našla jsem jednu, která mi moc pomohla a chtěla bych ji vám všem doporučit. A mluvím o firmě, která nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

 

A proto…

A proto je lepší se obrátit na profesionály a již zmíněný nátěr, protože zbavit se toho vlastními silami je opravdu hodně náročné. A moc vám to nedoporučuji. Je fakt lepší si pořídit nátěr. A to i v případě, že i když příliš špinavou fasádu nemáte. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A jejich služby navíc nabízí za velmi slušnou cenu. Je pravda, že nejsou nejlevnější, ale z hlediska poměru cena výkon na lepší firmu jen tak snadno nenarazíte. Alespoň podle mě ne. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *