Praha 7, čištění koberce

Už to sice není malé štěně, ale koberec trpí pořád. Čištění koberců, tepování sedaček Praha

Je to asi čtyři měsíce, co se ten náš malý ďábel narodil. Dovezli jsme si ho domů jako malé štěňátečko a už teda pěkně povyrostl. Za tu dobu nám stihl už asi 100x počůrat koberec. Každý, kdo má doma psa od štěněte, to zná. Před chvílí byl venku, když ho chcete vzít ven, nechce se mu. Ale jenom co se otočíte, loužička je na světě. Tak jsem si řekli, že až vyroste, vyčistíme koberec naším vodním vysavačem. No. Myslíme, že už vyrostl. Loužičky už dělá jenom venku.

Tak…

Tak jsme vzali vysavač a chtěli se dát do práce. Ale tu jeho vodní funkci jsme nepoužívali pekelně dlouho. A tak, světe div se, když jsme tam napustili vodu, zteřelá trubička praskla. No, tak co teď s tím? Rozhodli jsme se, že nový vysavač kupovat nebudeme a prostě si zavoláme odborníky. Ti stejně koberec vyčistí líp, než my a bude to i levnější. No a tak jsme našli firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., zabývající se čištěním koberců. Na čištění používají silný kotoučový stroj, který je zároveň ke koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. Naopak vlasy koberce hezky nadzvedne a načechrá, takže získá původní nezašlapaný vzhled.

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj také pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože se použitá kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. To je v našem bytě důležité, protože kvůli pejskovi jich tady máme požehnaně.

Pracovníci…

Pracovníci Praha 7, čištění koberce postupují pečlivě a se vší péči. Nakonec veškeré nečistoty vysají pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače. Musím říct, že koberec byl po jejich zásahu nádherně čistý. Byl daleko hezčí, než před čtyřmi měsíci. Vypadal, jak kdybychom si ho koupili nový. No tak teď si budeme na Ďábla dávat ještě větší pozor. Žádné špinavé ťapky, nic takového. Tenhle koberec je od teďka zase náš a je šíleně úžasný. Je tak krásně voňavý, heboučký a čisťoučký. Že se teď možná budeme chvilku mazlit s kobercem místo s pejskem. Ne, dělám si legraci. Ale A SERVIS je nejlepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *