Výškovým mytí oken

Umývanie zimných záhrad vo výške bez rizika.

 

Máme krásny nový dom, všetko je podľa našich predstáv. Lenže krása tiež nie je vždy všetko. Na praktickosť človek väčšinou nemyslí, a tak máme síce pri schodisku niekoľko veľkých okien, ktoré sú ale úplne nedosiahnuteľné pre bežnú údržbu. No, možno to trochu preháňam, ale každopádne je ich údržba nebezpečná. Preto k ich umývaniu svoju manželku ani nepúšťam. Nejakú dobu ale už okná umyť potrebovali, a tak som sa sám poobzeral po nejakej upratovacej firme, ktorá praktizuje najlepšie aj umývanie okien vo výškach. Zaujala ma firma, umývanie okien vo výške, ktorú som ihneď oslovil.

Firma ku mne bola veľmi zdvorilá a ústretová, keď som si navyše zistil, za akú cenu svoje služby ponúka, neváhal som objednať čistenie okien v celom dome. Firmu som síce zatiaľ tak dobre nepoznal, aby som jej mohol úplne dôverovať, ale pôsobila na mňa aspoň veľmi kvalitne.

 

V dohovorený čas k nám dorazili dvaja páni, s ktorými sme sa priateľsky privítali a ktoré sme potom vykonali po dome. Aj na umývanie okien pri schodisku mali potrebné vybavenie. Dali sa teda do práce a my sme sa len nenápadne prizerali. Obdivuhodne si poradili naozaj so všetkým. Navyše boli veľmi starostliví.

 

 

Ponúkli nám tiež nano impregnáciu, ktorá by sa nám hodila predovšetkým na zle dostupné okná. Tú sme ale zatiaľ odmietli, aj keď ponuka znela veľmi lákavo.

Firma nás naozaj ohromila. Pracovníci dokázali vyleštiť okná úplne bezchybne. Rozhodne ich služby odporúčame aj Vám.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *