impregnácia skla cenník

Umývanie zimných záhrad, skleníkov, átrií, výťahov, strešných okien. Výškové práce Bratislava, Umývanie, výškové čistenie, nano impregnácia, výškové práce. Okná, fasády výklady

Ak je niečo, čo naozaj z upratovania neznášam, tak je to umývanie a leštenie okien. Ak môžem, vyhýbam sa tomu oblúkom. Pretože som ako mladšia mala brigádu ako upratovačka a pamätám si, že som to mohla drhnúť a leštiť ako dlho som chcela, tak ma správkyňa domu, kde som prácu robila, rovnako furt nadávala, že sa jej okná nezdajú dostatočne vyleštené. A to som jedno okno robila pokojne dvadsať minút!

leštenie okien v domácnosti

Od tej doby som k tomu získala neskutočný odpor. Lenže okná doma u mňa už potrebovali vážne umyť, už boli fakt hrozne špinavé. Tak som si povedala, že si na to najmem upratovaciu firmu. A mala som veľké šťastie, že som sa obrátila na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Výškové práce čistenie. Naozaj som neverila, že ide okná takto krásne vyleštiť.

Potom ako…

Potom ako možná chápem, že so mnou furt neboli spokojní. Ale zas na moju obranu, nemala som na to dostatočné prostriedky. Aspoň mi vždy kupovala tie najlacnejšie prostriedky. Na sklá mi po umytí dali impregnáciu, vďaka ktorej by som sa oknami už nemala prakticky vôbec zaoberať. S ich celkovou prácou som bola hrozne veľmi spokojná, pretože odviedli kus vynikajúcej práce a ja sa už k mojej veľkej radosti o okná nemusím starať.

umývanie skleníkov

Týmto by som chcela ich službu umývanie okien Bratislava všetkým odporučiť, pretože fakt odviedli dobrú prácu. Cena je síce o niečo drahšia, ale určite sa to oplatí a neľutujem toho. Ich referencie si môžete overiť aj na diskusiách na internete, kde nájdete veľa kladných recenzií, ku ktorým ja teraz pridávam tú svoju. Dúfam, že som aspoň trochu pomohla vo výbere ostatným, ktorí tiež niekoho na umývať okien zháňajú.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *