Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čistenie

Umývanie okien. Výškové práce čistenie fasád Bratislava

umývanie okien BratislavaJa viem, bude to znieť paradoxne, ale je to naozaj tak. Hoci od detstva trpím strachom z výšok a závratmi, presťahoval som sa do bytového domu v centre a bývam v 11. poschodí. Nakoniec to nie je také strašné, teda ak nechodím na balkón alebo veľmi blízko k oknám. A práve tam vzniká ten najväčší problém. Pretože o okná, rovnako ako o zvyšok bytu, je potrebné sa aspoň čas od času starať. Lenže to je proste niečo, čo ja v žiadnom prípade nezvládnem. Len sa k nejakému postavím, otvorím ho a hneď sa mi zatmieva pred očami a idú na mňa mdloby – umývanie okien Bratislava.

 

 

Takže som sa rozhodol…

 

Takže som sa rozhodol, že si na umývanie okien niekoho proste zoženiem. A keď už som bol v tom, nechcel som len tak niekoho, kto mi okná „zamachlí“, ale ozajstného profesionála. Počítal som samozrejme s tým, že si za tieto požiadavky niečo priplatím, ale veril som tomu, že sa to oplatí. Preto som teda začal pátrať na internete po upratovacích firmách, ktoré by boli ochotné pracovať aj v bytoch súkromníkov. A bolo by na ne spoľahnutie, pretože nie vždy vďaka svojmu zamestnaniu bývam doma a nechcel som si do bytu púšťať len tak niekoho. Na tomto kritériu popravde stroskotávali jeden kandidát za druhým.

Až som na Cena za mytie okienodporúčanie kolegov z práce narazil na spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien Bratislava.  Už z informácií, čo sa mi o nich podarilo nájsť online, som tušil, že som trafil jackpot. Toto tušenie sa zmenilo v skutočnosť vo chvíli, keď som sa so zamestnancami prvýkrát stretol osobne. Ústretový osobný prístup, sympatické a spoľahlivé rokovania a predovšetkým úplne perfektný výsledok práce. Môžem jedine odporučiť!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *