Bratislava okná, čistenie

UMÝVANIE OKIEN, výškové práce BRATISLAVA

Moja skúsenosť s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Bratislava okná, čistenie je úplne iná, než s inými upratovacími spoločnosťami. Predtým som pre našu budovu kancelárskych priestorov mal firmu, ktorá umývala okná v cykloch raz za 14 dní. Neustále sa strašne znečisťovali, čo je veľmi pravdepodobné, keď sa nachádzate v centre mesta. Veľa sa tu práši, od električiek aj od áut, ktoré prechádzajú okolo našej budovy. Náklady na okná mi prišli zbytočne vysoké, tak som si skúsil vyhľadať inú firmu, ktorá zaisťuje umývanie okien v Bratislave.

Umývanie Okien vo výškach Bratislava Umývanie Okien vo výškach Výškové Umývanie Okien Bratislava

Našiel som priamo bratislavskú…

Našiel som priamo bratislavskú firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a kontaktoval ich. Dohodol som si stretnutie, že prídu zmonitorovať rozlohu našich okien a poradiť mi, aké cykly si v tomto prašnom prostredí nastaviť. Takže všetko dopadlo tak, že som si objednal ich služby a s predchádzajúcou firmou rozviazal pracovný spoluprácu. Zaručili mi, že nie je potrebné v tak častých cykloch umývať okná. Po mesiaci prišli v daný termín, ktorý sme si pri schôdzke stanovili a začali s umývaním okien, do toho si samozrejme doviezli aj svoju vysokozdvižnú techniku.

Kvalitné Umývanie Okien BratislavaUmývanie okien vo veľkých výškachUmývanie Okien

Všetky okná…

Všetky okná bezpečne umyli a to bez leštidiel. Zaujímavé a nikdy som to nevidel. Bolo mi vysvetlené, že ak použijú iba suchú bavlnenú plienku, tak zostanú okná dlhšie čisté a nebude sa na ne nadväzovať tak rýchlo prach poletujúce vo vzduchu. Presne to som potreboval!

Výškové Umývanie Okien profesionálne upratovanie Umývanie okien, čistenie fasád

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *