umývanie okien Bratislava

Umývanie okien a výkladov. Nano impregnácia Bratislava

Vlastním obchod so samoobsluhou a okná a výklady sú všade. No jednoducho ich je naozaj veľa, takže ich umytie by mi trvalo niekoľko dní. A na to teda naozaj nemám čas, zvlášť keď chcem tráviť čas so svojou rodinou a nie ešte umývať okná v obchode. Už som vyskúšala nejakú upratovaciu firmu na umývanie okien, ale nevydržalo to dlho a musela som im volať znova. Tak ma to už celkom štvalo a premýšľala som, či neexistuje niečo, čo predĺži cyklus umývania okien.

Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čistenie

Poobzeral som sa teda na internete po nejakej upratovacie firme na umývanie okien a výkladov a prezrela som si ich ponuky a porovnávala ceny. Netušila som, že aj pre tú istú ponuku môže existovať veľa variantov a cien. Na jednej webovej stránke som si prečítala o tzv. impregnácii skiel a zaujalo ma, že to je práve to, čo predĺži efekt a zároveň cyklus umývanie okien.

Takže to bola…

Takže to bola pre mňa zásadná informácia a potom som pátrala už len po firmách, ktorá to ponúka k umývaniu okien a výkladov. Vybrala som si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava, ktorá podľa recenzií a ich webových stránok spĺňa všetky požiadavky a predpoklady pre správne umyté okná.
Umývanie výškových budov - Práce vo výškachNa centrále som si dohovorila umývanie okien a výkladov na víkend, pretože v týždni mám otvorené až neskoro do noci. S termínom na víkend nemali najmenší problém. Cez víkend dorazili pracovníci firmy a najskôr si prezreli priestor obchodu, aby vedeli, koľko okien a výkladov na nich čaká. Najskôr poumývali rámy, parapety a kľučky od okien a výkladov a potom sa pustili do skiel.
Poumývali ich čistou stierkou na sklo a potom ich zotreli stierkou s kvalitnou gumou. Po dôkladnom preschnutí začali skla leštiť na sucho, bez leštiacich prostriedkov, čistou bavlnenou plienkou. Bola som zvedavá, či im to tak naozaj pôjde, ale išlo. Síce sa pri tom chudáci pekne nadreli, pretože keď človek musí leštiť na sucho, dá to viac námahy. Ale je vidieť, že skúseností majú habadej a nesťažovali sa na nič.

Nakoniec som ich ešte poprosila…

umývanie okien vo výškach cena

Nakoniec som ich ešte poprosila, aby mi naniesli impregnáciu na sklá z vonkajšej strany. Je to totiž hydrofóbna impregnácia, ktorá pri znečistení vytvára guličky a odstraňuje tak prach a peľ pomocou vetra alebo dažďa. Takže touto metódou sa predĺži životnosť umytého skla a vyzerá to skoro ako čerstvo umyté okno. Umývanie okien Bratislava.

Sú naozaj profesionáli, rýchli, ochotní a precízni. Mali to hotové za pár hodín a vďaka impregnácii skiel nemusím nechať umývať výklady každý mesiac, ale bohato to postačí 1x za 2 roky. Firma totiž na impregnáciu poskytuje dva roky záruku, ale životnosť môže byť až 6 rokov. Takže som zvedavá, ako to bude fungovať a hlavne ako dlho. Je to už viac ako rok a stále to vyzerá skvele a nemusím sa tým trápiť.
Týmto by som chcela firme A SERVIS veľakrát poďakovať za ich skvele odvedenú prácu a ich služby veľmi rada odporučím ďalej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *