Bratislava okná, čistenie

Umývanie okien a nano impregnácie

Krásne umyté a lesklé okná sú pýchou každej domácnosti. Bohužiaľ ich čistota nevydrží dlho a po prvom daždi je potrebné okná premyť, lebo na nich zaschli dažďové kvapky. Tento problém môže vyriešiť GLS nástrek. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou alebo okná vo výškach. Ale samozrejme aj pre toho, komu sa umývanie okien z duše protiví.

Nano impregnácie

GLS odporúčame na administratívne budovy, hotely, reštaurácie, banky a obchodné centrá. Nanotechnológia funguje na princípe lotosového efektu, kedy sa špina a voda spájajú do malých guličiek. Tie sú odpudzované zo sklenenej plochy. Zjednodušene možno povedať, že vám okná umýva dážď, vietor a gravitácia. Nanotechnologický nástrek je funkčný zhruba 5 rokov, ale v obmedzenej miere funguje dlhšie. Počas tejto doby nie je nutné vonkajšie okná vôbec umývať. GLS Vám zaručí samočistiacu funkciu Vašich okien.

Osvedčený postup

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava okná, čistenie, Vám okná nielen kvalitne umyje, ale zaistí tiež náter GLS. Umývame bežne znečistené okná, ako aj okná silne znečistené stavebnými prácami, rekonštrukciou alebo po maľovaní. Úspešné umývanie okien má jednoduchý postup. Najprv sa okná a rámy umyjú nepeniacim saponátovým roztokom a pomocou rozmyváku sa dôkladne vyčistia. Potom sa voda zotrie gumovou stierkou a na záver sa sklenená plocha vyleští suchou bavlnenou plienkou. Zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. nepoužívajú žiadne leštiace prostriedky, po ktorých vznikajú viditeľné kruhy pre leštenie.

Suché leštenie

Ak sú okná naozaj dôkladne umyté, nie je v podstate, čo leštiť. Trik suchého leštenia je vyskúšaný. Po čase aj ľahko špinavé a zaprášené okná vyzerajú slušne, pretože sa na nich prach usadzuje rovnomerne. Zatiaľ čo v prípade použitia leštiaceho spreja, sa prach drží pri ťahoch po leštení. Upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám zaistí jednorazové umývanie okien i výkladov, alebo si môžete zvoliť pravidelné umývanie podľa zvoleného cyklu. Túto službu využívajú prevažne obchody a kaviarne v obchodných centrách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *