Čištění Praha 7, koberce si

Jarní očista, skvrny, fleky a hloubkový úklid. Tepování sedaček, strojové čištění od roztočů, koberce Praha

Ve firmě Čištění Praha 7, koberce si zakládáme na co nejmodernějších technologiích, které dosahují těch nejlepších výsledků a stále se snažíme naše služby zdokonalovat, abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší servis a kvalitu.

V tomto článku bychom…

 

V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naši službu čištění koberců. Je pro nás zcela nepochopitelné, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům „službu“ v podobě čištění koberců zastaralou a neúčinnou extrakční metodou. Tato technologie je dnes pouhým přežitek a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců.

Používaná chemie…

 

Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Proto není divu, že se tato služba setkává s nemalým počtem nespokojených zákazníků. Podlehnou totiž nižší ceně, jenže poté jsou nespokojení a hledají nové alternativy k vyčištění jejich koberce.  Proto tuto metodu nepoužíváme a spoléháme se na kotoučové strojové čištění, díky kterému při čištění koberců dosahujeme těch nejlepších výsledků.

Díky rotačním kartáčům…

 

Díky rotačním kartáčům kotoučový stroj zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Metoda je sice časově, fyzicky i finančně náročnější, ale za to dosahuje vynikajících výsledků. A to prakticky ve všech případech. Nedávno jsme navštívili byt, kde si slečna umývala okna, ale bohužel špinavou vodu od oken vylila na zem, kde měla koberce. Takže si místo toho akorát přidělala práci navíc. Snažila se to vyčistit, ale nešlo jí to, takže se obrátila na nás. A potřebovala, abychom přijeli později k večeru, protože pracovala dlouho do odpoledne a na nejbližší víkend už měla plány, ale zase nechtěla, aby byl koberec špinavý příliš dlouho, aby se pak špína příliš nezažrala.

Pomocí kotoučového stroje…

 

Pomocí kotoučového stroje a naší kosmetice jsme jejich koberec vyčistili do poslední nečistot a dali mu opět jeho nový a nadýchaný vzhled. Nejprve jsme koberec vykartáčovali a zapracovali naši čisticí kosmetiku a poté jsme všechny nečistoty odsáli vysavačem. Tím jsme koberec zbavili nejen špíny, ale také všech bakterií, alergenů a roztočů. Byla s naší prací moc spokojená, což nás samozřejmě těší, protože člověka vždycky potěší, když je jeho práce oceněna. A protože zjistila, že nabízíme i celou řadu dalších úklidových služeb, začala využívat i naše mytí oken.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *