Čištění fasády Plzeň

Úklid jako mávnutím kouzelného proutku

Pracuji v psím útulku a už delší dobu jsme měli potíže s naší fasádou. Místy zdi byly černé a na několika místech byste našli i plíseň. Prostě kombo, které na vaší fasádě rozhodně nechcete. Muselo to zmizet. Báli jsme se, že by třeba pejsci mohli zeď olíznout a ještě by z toho neonemocněli. Ale taky jsme věděli, že mi to nezvládneme. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to dokázal postarat. A jednu skvělou jsme našli a já bych se o ní ráda rozepsala. Jedná se o Čištění fasády Plzeň a ta svým zákazníkům nabízí řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce.

Provádí…

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje i nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťuje i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Takže můžete vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. A protože vypadali jako nejlepší alternativa, tak jsme se rozhodli právě pro ni. A po naší zkušenosti s nimi musím tuto firmu opravdu všem doporučit.  Fasádu skvěle vyčistili a díky jejich nátěru LSG je naše fasáda opět v naprostém pořádku. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Takže pokud máte problémy s plísněmi, tak vám doporučuji se obrátit na tuto firmu. Jejich zaměstnanci jsou opravdu velmi milí a ochotní a cena jejich služeb mi taky nepřipadá vysoká, takže není nic, co bych této firmě mohla vytknout. Více informací najdete na jejich webových stránkách.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *