plíseň na stěně

Tvorbě plísní je lepší předcházet.

Máte…

Máte problémy s plísní a nevíte, jak se jí zbavit? Taky jsem nevěděla a byla jsem z toho docela nešťastná. Jsem spolumajitelkou kosmetického salonu. Bohužel se mi z boční strany začala tvořit plíseň na stěně a přecházela až ke vchodovým dveřím, což samozřejmě na zákazníky působilo odpuzujícím dojmem a myslím, že některé mé klientky už díky tomu ani nedošly. A našla jsem řešení. A proto bych všem chtěla poradit úklidovou firmu, která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Udělala jsem si kosmetický a vizážistický kurz a opravdu jsem se proto nadchla, tak jsem si v našem domě chtěla udělat menší kosmetický salon. A teď tedy k tomu řešení, co s plísní.  A tím je protiplísňový nátěr  právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala.

 

A kdybych…

A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem, jak se říká. Ale lepší pozdě než nikdy. Ale lidi z A SERVIS LIPKA všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové. Na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. A jak to tedy celé probíhalo. Nejdříve provedli mechanické a chemické čištění fasády, tlakovou vodou s čistící chemii. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Nakonec jsem si LGS od nich nechala dát do všech místností dovnitř domu, kde by byl v budoucnu výskyt plísní možný, abych tuto situaci už nemusela znovu řešit. A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku, už se znovu neobjevila, jak to bylo předtím. Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, protože odvedli skvělou práci za cenu odpovídající kvalitě služeb a já s celou rodinou a také naše zákaznice, všichni jsme opravdu spokojení. Skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb a určitě jsem se na ně neobrátila naposledy, protože nabízí třeba i mytí oken/výloh a to také určitě využijeme. Děkujeme za pomoc a těšíme se na další spolupráci. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *