Plísně na fasádě Brno

Tento problém vyřeší za vás

Protože čištění fasád umí být velice složitou záležitostí, tak nabízí její odstraňování i ve firmě, protože se jedná o něco, o co se nedá postarat jen tak po domácku. Ono odstranit plíseň bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Pracuji jako recepční v univerzitní knihovně a mám na starosti i organizaci úklidu. A byla tak pěkně špinavá a na pár místech byla dokonce i plíseň. Takže bylo potřeba se o to postarat. Ale když jsme to zkusili s kolegou vyčistit, tak byste vůbec nepoznali, že jsme se vůbec o něco pokoušeli.

Tak bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu a našli jsme právě Plísně na fasádě Brno. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Nám opravdu moc pomohl. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností.

Přípravky…

Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Takže jej všem musíme doporučit.

A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A taky musím vychválit i chování zaměstnanců. Jsou velmi milí a domluva s nimi je perfektní. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *