Odstranění graffiti Praha

Systém obrany proti graffiti

Asi každý… 

Asi každý jel někdy vlakem a buď přijel na nádraží dřív, nebo mu vlak zrovna ujel a nebo, a to je asi nejčastější varianta v Česku, měl vlak nějaké to zpoždění. Takže kór ve chladnějších měsících se využití nádražního vestibulu přímo nabízí. A ruku na srdce, často je to dosti nepříjemné posezení. V takových prostorách se vyskytují podivné existence, přespávají tam bezdomovci, páchne to tam močí a zdi hyzdí vandalské graffiti. Na poslední výtku jsem ale nedávno našel pomoc. A to profesionální firmu, která si s takovým počínáním poradí. Jedná se o úklidovou firmu Odstranění graffiti Praha. která se vedle čistění koberců, podlah, odstraňování plísní, mytí oken a výloh specializuje také na odstraňování graffiti. Tato společnost bojuje s tímto nešvarem na komplexní úrovni. Jako jediná úklidová firma totiž zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti zahrnující také kvalitní preventivní antigraffitovou ochranu a následný servis odstranění případného znovu se objeveného graffiti z jejich ochranné vrstvy.

 

Jejich…

Jejich komplexní služby začínají logicky odstraněním graffiti. Popíšu jejich služby z vlastní zkušenosti odstranění graffiti právě z nádražního vestibulu. Zákrok pak vypadá následovně – graffiti se nejprve zeslabí, co nejvíce je to jen možné. A poté v dalším kroku se místo ještě přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho pracovníci z A SERVISU výrazně nedoporučují. Nepřináší to dobrý výsledek, co se týče estetické stránky. Graffiti totiž většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní tvary a linie. Poté se ještě aplikuje preventivní inovativní nátěr, takzvaná antigraffiti ochrana, která zajistí následné jednoduché nekomplikované odstranění graffiti. Funguje zjednodušeně řečeno na principu zamezení vniknutí spreje vandala až do samotné struktury daného povrchu.

 

Proto…

Proto lze poté případné další graffiti snadno odstranit a se sto procentním účinkem. Takže už nehrozí, že by odstranění graffiti mohlo poničit fasádu. Když jsem mluvil o komplexnosti služeb A SERVISU. Tak jejich komplexnost se zakládá také na zapojení poznatků z psychologie do jejich boje s graffiti. Odborníci z A SERVISU zjistili, že nejdůležitější při odstraňování graffiti je rychlost. Včasné odstranění i sebemenšího sprejového obrazce ihned výrazně ovlivní následující vývoj. Vandal se totiž chce svým graffiti výtvorem chlubit co nejdéle. Tím, že pracovníci včas zasáhnou a graffiti okamžitě odstraní, vandala, kterého stálo graffiti dost úsilí, naštvou. Což má za následek, že se stáhne do jiné lokality, kde by potenciálně jeho výtvor vydržel delší dobu. Toto mi přijde opravdu logický poznatek, takže s A SERVIS LIPKA, s. r. o. jedině souhlasím. Člověk pak má brzo od graffiti pokoj a může se dlouho radovat z prostorů neponičených sprejerstvím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *