Odstranění graffiti

Svěřte fasádu profesionálům z A SERVISU LIPKA a nemusíte se už nikdy bát

V naší firmě A SERVIS LIPKA s.r.o. Odstranění graffiti, se specializujeme na čištění fasád, konkrétně na odstranění nežádoucích obrázků a nápisů na fasádě domů, nebo jinde na veřejném prostranství. Jsme jedničkou na trhu a dlouhodobě pomáháme udržovat čisté fasády vašich domů a příjemné prostředí v našich ulicích a městech. Ve svém oboru působíme už přes dvacet let a specializujeme se na to, jak zbavit fasádu nebo jakoukoliv zeď nevzhledného graffiti, které se nelegálně dostalo na zeď našich zákazníků.

Ty máme nejenom v České republice, ale taky v zahraničí. V Rakousku, Německu a na Slovensku.  Nedávno se na nás obrátila naštvaná zákaznice, že jí někdo posprejoval dům. Šlo sice o jen o malý nápis, ale estetiku domu to přece jenom naruší. To co vandalům netrvá ani minutu může majitele nemovitosti potrápit pěkně dlouho. Zákaznice si na internetu přečetla, že je potřeba graffiti odstranit profesionálně a přesvědčila se o tom i sama. Když to zkoušela drhnout kartáčem nedošlo k žádné změně. Obrátila se proto na nás, abychom jí pomohli.

To jsme…

To jsme udělali a velice rádi, naší filozofií je, že zásahy je potřeba udělat, co nejrychleji poté, co se nápis nebo obrázek na zdi objeví. Věříme, že autoři nápisů a malůvek si uvědomí, že jejich výtvor nemá dlouhého trvání a je nežádoucí. Navíc ze zkušenosti víme, že tam, kde se jednou graffiti objeví, se často po krátké době objeví i další. Proto je podle nás čas zásadní. Hned co se na nás zákaznice obrátila jsme proto přijeli a pustili se do práce.

Protože se dlouhodobě soustředíme na prevenci  a vytvořili jsme si takzvaný „systém čistých budov“, doporučili jsme klientce, stejně jako všem našim klientům na fasádu aplikovat antigraffiti nátěr, který ji ochrání před dalšími nebo případnými tagy. Po aplikaci tohoto nátěru je jejich odstranění bezproblémové. Navíc vám garantujeme, že pokud se někde na vaší fasádě objeví graffiti a my ho odstraníme, vždy na tomto místě zcela zdarma vrátíme nový plát antigraffitové ochrany.

Zabezpečíme…

Zabezpečíme tím, že dojde k nanesení nového AGO plátu v místě, které jsme oslabili při čištění a odstraňování. I díky tomu dokážeme nabídnout přijatelné ceny. Majitelce domu jsme tedy vyčistili fasádu a to tak, že jsme graffiti pomocí tlakového přístroje opakovaně zesvětlovali. Až bylo téměř neviditelné a potom fasádu přetřeli použitou fasádní barvou. Klientce jsme také doporučili na takto upravenou fasádu nanést AGO nátěr.

Toto opatření je potřeba aplikovat v letních měsících, protože nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Garantujeme životnost tohoto opatření po dobu až 6 let, kdy si zákazníci budou úplně jistí, že jejich fasádu nemůže nic ohrozit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *