susic ruk

Vyskúšajte sušič rúk ecostep a ušetrite

Hľadáte sušič rúk s nízkou spotrebou energie? Alebo ho chcete nahradiť novším a modernejším prototypom? Ukážme si, prečo je pre vás sušič rúk od firmy ecostep.cz to najlepšie riešenie!

Určite vás stihla potrápiť otázka financií. Týka sa skoro každého, kto už niekedy rozbehol podnik na vlastnú päsť. Chcete nájsť spôsob, ktorým by ste do roka ušetrili čo najviac. Samozrejme, možností sa nájde veľa. My sa zamerajme konkrétne na jednu banálnu vec, ktorou je sušenie rúk na toaletách.

susic rukMožno budete prekvapený, ale aj tu sa nájde účinný spôsob na šetrenie. Používate na toaletách papierové utierky? Máte starý sušič? Preč s nimi. Papierové utierky na prepočet roka vyjdú drahšie. Na druhej strane, staršie sušiče rúk spotrebujú veľa energie a sú málo výkonné. Čím by ste ich teda mali nahradiť? Na to je jednoduchá odpoveď! Firma ecostep ponúka tie najvýkonnejšie produkty spomedzi sušičov rúk. Všetky z nich sú vybavené antibakteriálnym povrchom. Obsahujú taktiež zberné nádoby, aby voda nekvapkala na podlahu.

Preto sa hodia najmä do potravinárstva. Naša firma pre spokojnosť zákazníkov stanovila záruku sušičov na celých päť rokov. Nezabudnite, že okrem toho majú až o 90% nižšiu spotrebu ako bežné sušiče rúk. Ak nahradíte papierové utierky naším ecostep sušičom, nemusíte sa starať o neporiadok okolo košov. To je jedna z výhod, ktorú vaši zamestnanci nepochybne ocenia.

Staré sušiče rúk – problém je, že majú vysokú spotrebu energie. Tá zbytočne zaťažuje financie, a preto je lepšie vyhnúť sa podobným starostiam. Ako? Stačí ak svoju pozornosť obrátite na ecostep.cz a z vašich problémov sa stane razom minulosť!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *