Oškrábání lepidla z výloh

Krásná a čistá okna po stržených a odstraněných polepech a reklamách   

Naše…

Naše úklidová a čistící firma Vám zajistí Oškrábání lepidla z výloh a dále nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří například čištění fasád od graffiti a jiných vandalských nápisů a obrázků. Nebo čištění koberců a podlah kotoučovým strojem. Ale také mytí a čištění oken a leštění výloh. Jsme jednička ve svém oboru. A to nejenom v České republice. Ale také na trzích na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Svou práci zvládáme jako proškolení profesionálové v téměř jakýchkoliv podmínkách. To se prověřilo i při nedávném úklidu. Obrátila se na nás zákaznice, která se přestěhovala z paneláku do rodinného domu. Chtěla omýt hlavně jedno těžce dostupné okno. Které je v mezipatře, kde je posezení a je tedy hodně vysoko. Na dokonalé mytí oken se již dlouhodobě specializujeme. Proto to pro nás nebyl žádný problém. Za tu dobu jsme si vytvořili svoje vlastní metody, které jsme dovedli k dokonalosti. Roky zkušeností nás naučily mnohé.

 

Základem…

Základem kvalitně odvedené práce je použití těch nejmodernějších technologií, vysoce výkonného a kvalitního strojového parku a vybavení. Jsme si vědomi také faktu, že ze všeho nejdůležitější jsou naši zaměstnanci. Ti ke své práci vždy přistupují zodpovědně a se vší pečlivostí. Jak už bylo dříve předesláno mytí oken, rámů parapetů a výloh jsme schopní provádět téměř kdekoliv. A to právě díky tomu, že jsme vyškolení profesionálové. A to i na práci ve výškách. I v případě tohoto čištění jsme to využili. A postupovali klasickým způsobem. Nejdříve ze všeho jsme pečlivě umyli rámy oken, parapety a kličky. Poté jsme důkladně vyčistili skla čistým rozmývákem. Následovalo důkladné setření skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Vše je důležité udělat tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

 

Sklo…

Sklo se tak může lesknout ještě mnoho týdnů po vyčištění. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění. A to na sucho, čistou bavlněnou plenou. Naši zaměstnanci leští sklo speciálním postupem takzvaného suchého leštění. Za roky praxe jsme se přesvědčili o tom, že je vhodné absolutně vynechat leštící přípravky. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup. Okna vyleštíme pouze na sucho a tím je zaručeno, že zůstanou déle čistá. A po nějaké době se vlivem povětrnostních podmínek neukáží na skle mapy po chemikáliích. Zkušenosti našich zákazníků vám mohou garantovat spokojenost. Mnoho z nich se na nás obrací i opakovaně. To je případ i naší poslední zákaznice. Která se bez odborného vybavení není schopná k umytí okna dostat. Částečně i proto se s námi domluvila na trvalé spolupráci. A my jí vždycky rádi okno umyjeme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *