Čištění sedaček, koberců Brno Bystrc

Strojové čištění koberců zdolalo skvrnu od hořčice levou zadní

Hloubkové čištění koberců BrnoJednou jsem se takto vrátila z nákupu domů a postavila jsem igelitky na část koberce, co máme v předsíni. Mezitím jsem si šla umýt ruce a převléct se do domácího. Nenapadlo mě, že kelímek od hořčice je prasklý a že hořčice může protéct na koberec. Rychle jsem tu skvrnu zkoušela vyčistit, ale nepodařilo se mi to úplně.

Obrátila jsem se tedy na profesionální úklidovou firmu na čištění koberců. Na internetu jsem se porozhlédla po nějaké vhodné firmě a nabídlo mi to hned několik. Začala jsem se jimi probírat a porovnávat nabídky a ceny. Nakonec mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, která nabízí strojovou metodu čištění koberců. Vybrala jsem si ji, jelikož mají spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení, což bylo pro mě podstatné.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění…

Na centrále jsem si domluvila termín čištění koberce na co nejbližší termín a neměli s tím žádný problém. V dohodnutý čas se dostavili pracovníci firmy a nejdříve si obhlídli koberec, aby věděli, kolik mají namíchat chemie a jaké. Samozřejmě si obhlídli i skvrnu od hořčice a s aplikací chemie začali přímo tam a posléze na celý zbytek koberce. Museli ji nechat nějakou dobu působit, jinak by nebyl koberec správně vyčištěn. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy v koberci.Dezinfekční čištění koberců Brno Královo Pole

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce strojem z něj odsáli všechnu pěnu vysoce účinným turbo vysavačem.

Byla jsem opravdu ráda, že se podařilo skvrnu odstranit bez jakýchkoliv problémů a hlavně nebyla vůbec poznat žádná nehoda. Koberec se krásně provzdušnil, voněl a barva se opět rozzářila. Do budoucna určitě budu počítat s touto firmou, protože vím, že mají výsledky a jsou precizní. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS moc poděkovat za záchranu koberce a jejich služby doporučuji všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *