čistírna koberců praha 7

Strojové čištění koberců v Praze kvalitní metodou

čistírna koberců praha 10

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 9,  svým zákazníkům zajišťuje a doporučuje strojové čištění koberců metodou čištění kotoučovým strojem a vysoce Čištění koberců - Nejnovější technologie v ČRvýkonným třímotorovým vysavačem. Touto metodou čištění dokážeme vyčistit i takové koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit. A považujeme ji za nejúčinnější a jediný způsob, jak koberce kvalitně vyčistit – čištění koberců Praha 9.

 

Pro důkladné strojové čištění koberců je důležité používat kvalitní chemii. Naše firma vyčištění koberců zajišťuje s čistící chemii značky Bosch RTS. Tato chemie je velmi účinná, jelikož dokáže proniknout hluboko do struktury koberce a naváže na sebe nežádoucí znečištění. Pro splnění účelu chemie Bosch RTS je potřebné nanést ji rovnoměrně na koberec a chvíli nechat působit.

 

Aby se mohla vsáknout do koberce a navázat na sebe nečistoty. Strojové čištění koberců zaručí dokonale vyčištěný koberec také díky kotoučovému stroji s kartáčem, který velmi pečlivě vykartáčuje celý povrch koberce.

 

 

 

V závěru procesu čištění…

 

čištění koberců praha 4	V závěru procesu čištění se koberec důkladně vysaje turbo vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Povrch koberce je perfektně zbaven vykartáčovaných nečistot a veškeré vlhkosti. Upozornit také musíme na extrakční – mokré metody čištění, které nedokáží odstranit veškeré nečistoty. čištění koberců praha 4

 

Jelikož povrch koberce není podroben působení kotoučového stroje a usazené nečistoty nemohou být z koberce vykartáčovány.

Naše mezinárodní úklidová firma  svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb. Jako je den

ní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále úklid po stavebních činnostech, strojové hloubkové čištění dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy.
 

 

 

 

 

 

 

 

Od koho si nechat vyčistit koberce

čištění sedaček Praha 1

čistírna koberců praha 8

čistírna koberců praha 9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *