čištění sedaček, koberců Praha 3

„Strojové čištění koberců Praha“ zvládlo vyčistit promoklý a špinavý koberec na výbornou

Jednou byla tak silná bouřka s deštěm, že nám to odneslo kus štítu, a začalo nám jím zatékat. Dostalo se to i na koberec, který byl totálně promáčený. Pokusila jsem se ho někde přehodit, aby mohl v klidu proschnout. Podařilo se, ale byl natolik znečištěný, že byl potřeba ještě vyčistit.profesionální čištění

Na internetu jsem se tedy porozhlédla po nějaké úklidové firmě na čištění koberců. Našlo mi to několik firem, mezi nimiž jsem mohla vybírat. Porovnávala jsem nabídky a ceny. Až mi pod ruku přišla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 3, která nabízí strojové čištění koberců. Rozhodla jsem se ji oslovit a využít jejich služeb, jelikož mají i hodně spokojených zákazníků a kladných ohodnocení.

strojové čištění koberců

Zavolala jsem na centrálu…

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění koberce. S termínem neměli vůbec žádný problém a v dohodnutou dobu přijeli pracovníci firmy. Prohlídli si rozlohu koberce a míru znečištění, aby věděli, kolik a jaké chemie mají namíchat. Aplikovali chemii na koberec, jenž se musela nechat nějakou dobu působit, aby správně stihla zareagovat. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí bakterie, roztoče a alergeny. Čištění sedaček, koberců Praha 3.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Přejížděli jím po celé délce koberce, až došli na jeho konec. Poté pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberce pryč.

Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že se dívám na ten stejný koberec, protože to byl úplně jiný kousek než předtím. Jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla pro tuto firmu a hlavně pro strojové čištění koberců, protože výsledek je prostě bomba. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS moc a moc poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby velmi ráda doporučím dál.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *