koberce čištění

Strojové čištění koberců je tou nejvhodnější metodou

Naše učiliště zajišťuje pro své žáky ubytování na internátě školy ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patrech. Během školního roku se v pokojích provádí běžný úklid. Před začátkem školního roku je nutné koberce v pokojích nechat kvalitně vyčistit firmou. Je až neuvěřitelné, čím vším jsou schopni studenti koberce znečistit. V letošním roce skončila dodavatelské firmě na tuto službu smlouva a protože v posledních letech se objevovaly stížnosti na její zaměstnance, bylo rozhodnuto, že smlouva nebude prodloužena. Rozhodli jsme se, že zkusíme jinou firmu a zatím nebudeme s nikým uzavírat smlouvu na více let. Na internetu nás zaujala firma koberce čištění.

jak vyčistit koberecjak odstranit skvrny na kobercičím vyčistit koberec

Firma koberce čištění…

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., díky progresívnímu a velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. Při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  a nejznačkovější přípravky. Tato firma dále nabízí celou řadu služeb, které se dají v naší škole využít. A to čištění všech možných skleněných ploch, mytí a voskování podlah, čistění čalounění, mytí oken a žaluzií, odstraňování graffiti… Tedy po přečtení tohoto všeho jsme jim zaslali poptávkový email, zda pro ně nebude problém vyřešit naši větší zakázku v určitém časovém období. Překvapivě domluva s nimi proběhla velmi rychle.

V domluvený termín k nám na internát dojeli zaměstnanci firmy. Prohlédli si prostory určené k čištění a prakticky ihned se pustili do práce. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění a zvládne vyčistit i koberec s dlouhým vlasem. Čištění touto metodou je účinné právě díky tomuto používanému kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý.

údržba kobercelevné čištění kobercůpéče o světlý koberec

Tato metoda…

Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Dochází navíc při čištění díky použití vysavače k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Velkou výhodou oproti extrakční metodě, kterou jiné firmy nabízí, je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny, kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Se zaměstnanci této firmy jsem byla velmi spokojená, byli to skuteční profesionálové. Přestože je jejich práce fyzicky náročná, byli moc milí a ochotní. Za sebe mohu firmu doporučit všem, kteří chtějí dokonale vyčistit koberec. Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku a přijmou i zakázku z menšího města. koberce čištění

snadné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůrychlé čištění koberců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *